Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem tette még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem tette még teljesen túl magát az exén, akkor érdemes hajtanom rá, vagy inkább várnom kéne?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk/férfiak válaszát várom!
2013. márc. 3. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
várj.. 22F
2013. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fospuska ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom,hogy a fiatalabb lányok az exük után közvetlen beeső palit csak dobbantónak használják,amolyan búfelejtőnek. legalábbis nekem az ezüstérem jött be állandóan. :)
2013. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Várj még vele, mivel akkor nem fog működni a kapcsolatod.

17f

2013. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen meg kell várnod amíg túl teszi magát a szakításon. csak ezzel az a baj, hogy találhat mást amíg Te vársz... ha meg túl gyorsan lerohanod, akkor nem lesz jó neki veled és ezért lapátra kerülsz.
2013. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ebben a dilemmában vagyok, amit a 4. írt, azért is tettem fel a kérdést... de akkor lehet h jobb, ha lassan haladok, de egyértelműen kimutatom a szándékaimat.
2013. márc. 3. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
igen... ez célravezető lehet
2013. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én gyorsan belementem egy másik kapcsolatba... Egy ideig hiányzott még a régi kapcsolatom, vissza vissza jöttek a régi emlékek és sírtam hogy minden megváltozott... Tudom, nem szép dolog. Közben meg sokkal jobb volt az új barátom rengeteg téren. Ezért is jöttem össze vele, mert tudtam hogy sokkal jobb lehet vele. Aztán lassan elhalványodtak a régi dolgok, és már alig gondolok rá és a mostani kapcsolatban sokkal boldogabb vagyok. Persze ez a pasi személyiségétől is függ, hogy így alakult... :)


De ez csak az én esetem... minden körülmény mást hoz ki az emberekből.... Csak azt akarom mondani hogy ha ráhajtasz, az is lehet jó. Persze rossz is.

2013. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ha nem akarsz túl komolyat. Van rá esély, hogy egy nap otthagy az exéért.
2013. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ha nem baj, elmondom, hogy én hogyan vagyok az ilyesmivel. :)


nagyon sokáig sóvárogtam a volt barátom után, illetve pontosabban az után a kapcsolat után, ami vele volt, a közös élmények, a társasága is hiányzott - az, hogy valaki mellett azt érezzem újra.


közben elkezdtünk beszélgetni neten egy sráccal, ő tudta is, mert elmondtam neki, hogy ez a helyzet, hogy nem vagyok még teljesen túl az előző kapcsolatomon. ennek ellenére azért, ha nem is túl durván, de nyomult, próbálkozott, mondogatott ezt-azt, rengeteget dumáltunk, hülyéskedtünk együtt - és egy idő után azt vettem észre, hogy már alig gondolok a volt barátomra, és inkább az új srác jut eszembe, azt várom, hogy vele beszéljünk este.


hallottam a többi lánytól is, hogy van, akinek idő kell, hogy túllépjen az exén, mások viszont, mint én, csak egy új kapcsolattal lépnek túl teljesen.

én ezért is mondtam el a srácnak, hogy tudja, hányadán állunk, úgy éreztem fairnek.

2013. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!