Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Mi lehet a gond és hogy segíthetnék a barátomnak? Amint felhúzza a gumit lelankad.

Figyelt kérdés
Már többször is próbálkoztunk vele, és előjátéknál nincs semmi gond se, de amint felhúzza (vagy felhúzom) fordulunk egyet és már le is lankad. A gumi se szoros. Ő mondta hogy azt akarj ahogy jó legyen nekem az első mivel még szűz vagyok, mint kiderült ő is (először azt mondta hogy nem az de mostanság kérdeztem rá mert máshonnan hallottam hogy nem volt még nővel és bevallotta hogy még nem volt nővel) (az is megfordult a fejemben hogy ez miatt is hogy teljesíteni akart meg hogy nem volt őszinte). Beszéltünk többször is erről meg mindig mondom hogy nem gond meg tényleg nekem a szex nem a legfontosabb és én tényleg nem hányom soha se a szemére meg semmi, és mindig mondom hogy nyugodjon le ne stresszeljen rá bármilyen is lesz vele lesz és nekem úgy lesz a legjobb és ne koncentráljon rá erre az egészre ne gondoljon arra hogy na megint ugyan az lesz. Szeretnék neki segíteni, gondoltam arra hogy velem van a gond, hogy nem kíván (pedig mások elég szépnek tartanak, de ha ő nem akkor velük nem sokat érek) és mondtam is neki hogy mondja min tudnék magamon változtatni hogy jobban kívánjon de mondta hogy úgy vagyok tökéletes neki ahogy vagyok és hogy ez miatta van. De én akkor is szeretnék neki segíteni. Van rá valami megoldás esetleg? Vagy tényleg minden csak az ő fejében dől el és én nem tudok mit tenni?

2014. nov. 1. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen gondjaim, de az extra vékony óvszerek segítettek kicsit a gondon, de egyébként semmi, gumi nélkül üzemel a rendszer de gumival ... Ez van.
2014. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
majd megszokja a gumit és onnan minden ok lesz vele...én is így voltam vele...
2014. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fő nyeremény vagy kevés az ilyen lány :) Irigylem a pasid de ha nem szedi össze magát fejben akkor nincs mit tenni :/

Max veszel neki valami potencia nővelőt te mást nem tudsz tenni . Remélem tudtam segíteni .

2014. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek aki valaszolt, meg megprobalkozom par tanacsolt dologgal, utana, legvegso esetbe fordulnank szerintem a gyogyszerhez vagy talan pszichologus.
2014. nov. 1. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
van olyan is, hogy egész életében így viszonyul az óvszerhez, annyira rühelli, hogy lelankad tőle. ismerős probléma.
2014. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vorarlberna ***** válasza:
Csináld vele gumival orálisan, szoktasd csak hozzá legyen biztonságos a dolog. Amíg nem viszket ég a gumitól egyikőtök se addig megéri próbálkozni vele. Használjatok extra slimet.
2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legközelebb kipróbálom, hátha úgy úgy is marad. Köszönöm utolsó. :)
2014. nov. 2. 16:48
 8/10 vorarlberna ***** válasza:

Nincsmit :)

Sok sikert, és kitartás, használj sikosítót meg a kezedet, de lehetsz kreatívabb is, minden rátok van bízva :)

2014. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is elveszi a kedvem egyből!

Ha meglátom hatóra...

2014. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget megoldódott a probléma szerencsére :)
2014. dec. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!