Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztünk olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztünk olyan lány rajtam kivül, aki pelenkás?

Figyelt kérdés
Ha van akkor írjon már rám priviben?

2014. nov. 1. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Ezen jót nevettem most. :DDD
2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
mert elfelejtettél elgondolkozni rajta hogy esetleg maradandó sérülés, vagy betegség velejárója lehet. proliság forever
2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
6%
Hogy írjanak a babák?
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Marko polo ***** válasza:
15%
na most vagy, nagyon vissza fejlett lehetsz korodhoz képest , vagy nagyon fejlődött vagy korodhoz képest :D
2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Tegye fel a kezét aki volt már csecsemő!
2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Mielőtt az érzéketlenek valami bunkóságot beírnának, hallottatok márbaz inkontinenciáról? Ha nem ajánlom hogy nézzetek utána. Másrészt ezt a lányt valami baleset érhette.
2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

cumisok nem írhatnak?

láttam, irkál most ide valami Csak Cumi nevű lány is.

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lányismerősöm vizeletvisszatartási gondokkal küzd, ezért ő is hord. Inkább csak sajnálom, hogy e miatt (mivel titokban tartja) fél a fiúktól és nem szeretne kapcsolatot. Pedig szép és megérdemelné. L
2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha betegségről van szó, akkor miért a szex, szerelem témakörben van???
2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van olyan betegség ami lehet pszichés de más egyéb maradandó sérülés végett hogy valaki nem tudja visszatartani a vizeletét vagy a székletét vagy mindkettő és kénytelen pelenkát hordani.


Nem tudom hogy a kérdezővel pontosabban mi a helyzet hogy ilyen, de akik így beszólnak neki, azért én a helyükbe picit végiggondolnám a helyzetet hogy vajon miért is ilyen ő. Ezzel nem kell őt bántani nyilván nem tehet róla, tudom sajnos ilyen a világ hogy ezért sokakat megaláznak sajnos, régen én is kerültem ilyen szituba mert volt egy csaj a suliba, egy kis bombázó, de pelenkát hordott mert pszichés alapú betegsége miatt nem tudja visszatartani a vizeletét meg a székletét sem hosszabb távon. Ritkán volt rajta pelenka de minden szünetben rohant a wc-re éjjelre mindig hordott meg ha hosszabb ideig nem volt wc közelben akkor is amit sokan észre is vettek. Az osztályba egy időbe poénkodtak ezzel, de különösebben nem bántották mert vigasztalták is, a csajjal barátkoztak, és ugyanúgy eljárt velük, de nem mert pasizni sem, én összejöttem vele egy ideig jártunk de nem volt igazi a kapcsolatunk másba szeretett bele ahogyan én is, de a mai napig beszélgetek vele és jól megvagyunk még, van már egy barátja aki őt így elfogadta és mindent megtesz a lánynak azért hogy lelkileg ne érezze rosszul magát, ugyanúgy együtt vannak éjjel, a srác gumilepedőt húzott hogy a lány ne kényszerüljön mindig pelenkára, mert tudja hogy neki kényelmetlen éjszaka de nagyon sokszor nincs baj mert nem teljesen van baj csak nem bírja visszatartani normálisan szivárog neki, sokszor ezért vesz fel egy vékonyabb típusú pelenkát hogy ne legyen nagy baj belőle ha olyan helyzetbe kerülne.

Sajnos ez van ezt el kell fogadni és nem bántani az ilyeneket!

2014. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!