Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelmeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmeddel működhet a kapcsolat egy évvel később?

Figyelt kérdés
valakinek van tapasztalata megosztaná velem? :( ilyen helyzetbe kerültem most,tudom,hogy szeretem a mai napig,azt is tudom,hogy képes lennék ugyanott folytatni,átölelni ezerszer,de tudom ,hogy nem egyszer hazudott nekem,a végén meg is csalt. de ez szerelem volt,az amit csak a filmekben látni,nem is csoda,hogy nem múlt el azóta sem :(
2014. nov. 2. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Épp, h csoda, h ezek után nem múlt el...
2014. nov. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem kezdenek bele ujra.
2014. nov. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan lenne, mint amilyen volt, mint amilyet ott kellett hagyni.


Az elszakadás nehéz, de ez nem indok, hogy újrakezdd, ami nem működött és fájdalmat okozott. Ki kell bekkelni azt az időt, mire tudsz valaki újat szeretni.

2014. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Jelenleg várok a csodára. :(
2014. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az újra melegített leves vem valami jó.
2014. nov. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de egy év telt el és még mindig a szívemben él :( azóta volt ,hogy másnál is éreztem szerelmet,de soha nem olyat,rengeteg emberrel ismerkedtem,de nem tudok senkivel sem kapcsolatot kialakítani.
2014. nov. 2. 03:10
 7/9 anonim ***** válasza:
de szánalmas vagy
2014. nov. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én miért vagyok szánalmas??

ő keresett meg egy hete,hogy nem tud elfelejteni. napok óta csak bombáz az üzeneteivel és az a baj,hogy tudom szeretem még.

2014. nov. 2. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
írj privit, szívesen "meghallgatlak", én is hasonló cipőben járok.
2014. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!