Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó neki, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neki, hogy folyton keres?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a barátnőmmel mert egyszerűen nem működött a kapcsolatunk,leginkább én éreztem magam kényelmetlenül, ritkán találkoztunk, közben láttam rajta,hogy neki más is tetszik, a családja sem kedvelt, a ritka találkozóknak köszönhetően szex sem igazán volt magyarán egyértelmű a helyzet.A változás nem történt meg, nem tudtam mit csinálni.

Ennek ellenére én szerettem őt, és ő még most is szeret engem, nehéz volt a szakítás,így beleestem abba a hibába,hogy facebookon tartottuk a kapcsolatot, de aztán én elutaztam és 1 hétig nem voltam gépközelben, és sokkal jobban éreztem magam, attól,hogy nem tudom mi van vele, és így soha nem tudok majd továbblépni ha folyton beszélünk, vagy 2x annyi idő lesz.

De most is hazaértem és azt látom,hogy már írt is (tudta mikor érek haza) hogy hiányoztam és majd meséljek minél előbb, és egy szívecske.

Jó dolog,hogy őszintén szeret, és szívesen lennék vele,örülnék ha most is egy pár lennénk, de nem tud és nem is fog és nem is akar változtatni semmit sem így hiába jönnék vele ismét össze,újra ugyan ez lenne a forgatókönyv, ismerem annyira,hogy ezt tudom, de viszont sajnálom is meg azért még most sem vagyok túl rajta teljesen de már afelé tartok, csak így nem fog menni.


2014. nov. 2. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
én letiltotam az exem sokal könyebb
2014. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kiprovokáltam, hogy letiltson (mert én nem tudtam volna megtenni).
2014. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

exekkel nem beszélünk mikor tanuljátok meg?

az egyik fél szeret a másik nem ezért szétmennek,de beszélnek és aki szeret az reménykedik,persze hogy keres te ostoba

2014. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!