Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti voltatok már úgy, hogy egy srác tökre szimpatikus volt, belsőleg tökéletes, kb. minden, amit szeretnél, de szexuális vonzalmat meg nem éreztetek iránta? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a probléma, mert nem csúnya, csak egyszerűen hiányzik a kémia vagy nem tudom, hogy mondjam. De beszélgetni meg tök jól elbeszélgetünk. Még szűz vagyok, szóval nem is nagyon van tapasztalatom ilyen téren, de nem tudom lenne-e értelme így belevágni a dologba... Esetleg később ez változhat?

21/L


2014. nov. 2. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátság lett belőle.

Egyszer randiztunk, de mindketten azt mondtuk utána, hogy egyikünk sem érezte azt a pluszt. Már 1,5 éve ismertem, előtte is barátok voltunk és utána is azok tudtunk maradni. Nagy mázli volt. Mindenre fel voltunk készülve. De így, hogy kiderült egyikünknek sem jön be igazán a másik, így jó vége lett. :)

2014. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!