Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagyunk mi,3 srác és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyunk mi,3 srác és egy csaj. Szaktársak az egyetemen. Mindhármunkkal jóban van a csaj, de szerintem mindegyikünk többet akar tőle. Olyan fura a helyzet, hisz jó barátok vagyunk. Nem lesz ennek jó vége, ugye?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Alapítsatok kommunát!
2013. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
He? :D
2013. szept. 27. 19:05
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi srácok vagyunk régóta barátok, a csaj meg most jött... félek, hogy bekavar a "triumvirátusunkba...
2013. szept. 27. 19:06
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Az erősebb kutya... de mivel emberek vagytok: akit a nő választ.
2013. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen ezt beszéljétek meg!

"Akármi lesz mi összetartunk"

2013. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindegyikünkkel olyan kedves a csaj... és amikor hárman maradunk, sosem esik szó róla... az egyikünk kaját adott neki tegnap, a másikunk elkísérte előadásra és végig ülte, azt, amit már megcsinált én haza kísértem... lehet, hogy csak barátok vagyunk?? Lehet, csak én érzem úgy, hogy baj lesz ebből.
2013. szept. 27. 19:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagjatok partyba :)) Lehet erre megy ki ugyis a dolog
2013. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szelíd, erkölcsös csaj... de lehet erre mondják, hogy állott tóba lakik a béka... :D
2013. szept. 27. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szelig, erkolcsos csaj de mindekitol akar valamit?!! :))) Szerintem sexben meg egy riherongy:)) Hasznaljatok ki egy probat meger mindenkepp
2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlreagáljátok, nem? Attól mert kedves és aranyos, nem jelenti azt, hogy akar is tőletek valamit, csak csupán jófej és kedves. Nekem is volt nem egy ilyen lány ismerősöm. De mindig az lett a végé, hogy falujába pasizott be, vagy bulin vagy bárhol, de a léyneg az, hogy hiába voltam vele kedves és vicces, és ő is velem, más pasija lett/volt. Ezt a csajtól kellene megkrédezni hogy mit akar, egyáltalán akar-e valamit, vagy már van pasija...stb
2013. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!