Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány találkozás után illik lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

Tehát ha elkezdesz találkozgatni, randizgatni valakivel, de előtte még nem ismerted, akkor mennyi idő kell? Nem arra lennék kíváncsi, hogy pl. 1 hónap, mert lehet 1 hónap alatt minden nap találkozni ill. lehet 1 hónapig egyszer sem.. Szóval inkább hány találkozás kell hozzá? Mi van, ha rögtön az elsőn? Az nagyon gáz szerintetek? Ha megvan mindkét fél között a kellő vonzalom.. Ti meddig várnátok?

18/L


2014. nov. 3. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
felnőtt vagy már elvileg, döntsd el mit szeretnél...szerintem nyugodtan az első randin megteheted ha úgy érzed neked már kell...
2014. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy
2014. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály, amikor jónak érzem. Igazából csak rám és a partneremre tartozik.
2014. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon furán néznék rád ha azt mondanád akarod de a GyK.-n azt mondták egy hónap ezért várakoztatsz.
2014. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor mindkét ember akarja, úgyis megtörténik. Erre nincsenek szabályok, és nem "illik" kérdése, ez olyan kiábrándító megfogalmazás :S
2014. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem illem kérdése, van akinek az első után bejön a dolog, és hosszútávon együtt marad a férfivel, míg mást pont ezért dobnak mert túl könnyen adta magát.

Ezt neked kell érezned, de azt javaslom, hogy azért egy alaposabb ismerettség nem árt, már ha hosszabb távra tervezel, szerintem. Abból baj nem lehet....gondolom :)

2014. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor akarsz.
2014. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több olyan sztorit is hallottam már, ahol később a pasi azért dobta a lányt, mert túl könnyen odaadta magát.

Én a helyedben 5. vagy 6. randiig várnék, utána majd úgyis szexelhettek eleget. :)


L19

2014. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor tudod, hogy mit akarsz! És ez nem más, mint őt magadban érezni!


Semmi más nem számít! Felesleges taktikázni ezzel...

2014. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjuk úgy nem rossz, hogy egyszer mondj még nemet, amikor olyan helyzetbe kerültök, hogy lehetne szex (és nem, orál se, inkább csak simogatások), de persze őszintén, hogy tényleg kívánod, csak nem akarod elsietni.

Amúgy nem gáz elsőre se :)

2014. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!