Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyadik találkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik találkozás után illik ott aludni?

Figyelt kérdés

A barátom már rengetegszer aludt nálunk. És jóban van a szüleimmel. Én viszont még csak egyszer voltam náluk.Igaz hogy jól kijöttem a családjával, de szerintem még nem kéne.Ő viszont már nagyon szeretné.

Hanyadik találkozás után illene ott aludnom?


2011. júl. 4. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2nál már nyugodtan....
2011. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
az attól függ. mennyi ideje jártok? kérdzed meg, h szte mit szólnának a szülei...
2011. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Tinikék vagytok?
2011. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
9 hónap, és állítólag...illetve hát ő azt mondta, hogy mindig kérdezi az édesanyja h mikor megyek már, mert szeretne látni. Meg mikor együtt vagyunk, és mondjuk felhívja valamiért, mindig velem is akar beszélni. :)de nem tudom...lehet hogy még nem illene?
2011. júl. 4. 22:17
 5/27 A kérdező kommentje:
én 17, ő 24
2011. júl. 4. 22:17
 6/27 anonim ***** válasza:
Szóval ez azt jelenti, hogy hagyják a szüleid, hogy keffentsetek nálatok?
2011. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
sztem akkor nyugodtan aludj ott... kíváncsi az anyuka ;) ezzel nincs gond :) aranyos.
2011. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
szerintem is az :) de biztos nem gáz még? nehogy úgy jöjjön le h rájuk telepednék vagy valami... nem tudom... vannak hülye gondolataim :D
2011. júl. 4. 22:20
 9/27 A kérdező kommentje:

Kedves reinkarnaci!

Ennek ehhez a kérdéshez, mi köze?

2011. júl. 4. 22:21
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha te még kellemetlenül éreznéd magad, akkor szerintem ne. De legyél sokat náluk nappal, hogy megismerkedjetek :)
2011. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!