Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent nektek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nektek, ha valaki jó az ágyban mi ez a női logika?

Figyelt kérdés
Mert én ezt most nem igazán értem ezt a kifejezést. Vagy ki tud elégíteni vagy nem. A módszer meg már kb mindegy. Ha valakinek nagy a farka akkor meg egyből jó az ágyban?:D tehát mi ez a női logika?

2014. nov. 3. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, attól hogy valakinek nagy a farka, még nem jelenti azt, hogy jó az ágyban! Találkoztam már ennek az ellenkezőjével...


Sőt, elég sok az olyan, aki azt hiszi, az már elég, hogy nagy van neki...


Nekem pl. sokkal többet számít a szexuális kultúra, a potencia, és a mozgáskészség, mint a méret.

2014. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy pasi az ágyban egyik nőnél jó, másiknál kevésbé, mert nem ugyanúgy kell minden nővel bánni, szóval a módszer nem mindegy, rá kell érezni a másikra, figyelni mi esne/esik jól a másiknak és ehhez szükségeltetik a kommunikáció is, jelezni a másiknak, hogy mit szeretne, mi tetszik neki, és ezt sokan hanyagolják, majd jönnek ide nyavalyogni, hogy ez meg ez miért van. És én spec. nem éreztem magam jól azzal az ex-szel, akinek nagy pénisze volt, szóval ez a következtetés is hülyeség.
2014. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a kérdésből látszik hogy még nem volt részed komolyabb szexuális kapcsolatban (persze ez nem baj, csak mondom, hogy majd rájössz a lényegre)


Az hogy egy nőt ki tudd elégíteni ahhoz nagyon sok dolog összehangolva kell. A méret csak 1 a sok közül.

De még az se elég, ha egyszer kétszer kielégíted. A legfontosabb a változatosság, hogy tudj újat mutatni... ez az amire sokan nem képesek... bár nagyon sok nő se sajnos. Ebből lesznek a megcsalások, a másik fél nem is számít rá, hiszen azt hiszi jó az ágyban, mert a párja mindig elélvez, csak abba nem gondol bele, h neki ez nem elég, mert ritka v nem elég változatos... tehát a férfi aki jó az ágyban: odaadó, figyelmes, türelmes, tud finom és néha vad is lenni, nincsenek gátlásai, kreatív, bevállalós, kellően "perverz" (a szó jó értelmében), testileg tetszik a másik félnek, ápolt, férfias.

2014. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

:) tanulságossak voltak

2014. nov. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!