Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon undorító dolog volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorító dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés
Van barátom, két hónapja vagyunk együtt de az utóbbi két hétben úgy érzem egyáltalán nem szeretem, sőt bosszant és szakítani szeretnék vele. De ugye szünet volt és nem találkoztunk, és nem akartam neten vagy telefonon szakítani vele, ennyit megérdemel hogy szemtől szembe tegyem. És hát szünetbe elmentünk buliba és picit többet ittunk, táncoltunk és egy srác egyszercsak megcsókolt. És csak egy kis idő után húzódtam el tőle, de akkor le se esett hogy mit tettem. Azóta ezen rágódok, iszonyú bűntudatom van. Barátommal mindenképp szakítani fogok. Nagyon gonosz dolog volt?? Ettől ribi lettem?? Vagy mit kéne most csinálnom??
2014. nov. 4. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt szép dolog. De hát már két napja suli van, úgyhogy szakíthattál volna vele...
2014. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De csak hétvégén tudunk találkozni.
2014. nov. 4. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem volt szép dolog. Undorítónak csak akkor nevezném, ha annyi gerinc sem lenne benned, hogy szemébe mondd, hogy vége.


Más lányok annyit sem mernek, hogy a barátjuk elé állva mondják ki azt a "vége" szót, és inkább választják az sms-es szakítás formáját, aminél undorítóbb nincsen.


Szakíts vele, nálad jobbat érdemel,

Egyáltalán minek jöttél össze vele, ha ilyen hamar ráuntál, és igazából már a létezése is irritált?

2014. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem volt szep dolog.


Na de ez a "sokat ittam" szoveg rendkivul unalmas es nem mentseg semmire. Hagyjatok mar el...

2014. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Najó azért nem kell mindennek elhordani. Hibáztam, belátom. De az vesse rám az utolsó követ aki az egész életét hibátlanul éli. Azért jöttünk össze mert ez egy nehéz időszakom, sok rossz dolog történt a családomban és a környezetemben, és magányos voltam ő meg nagyon kedves volt.
2014. nov. 4. 13:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Huu vicces valaki:)
2014. nov. 4. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább leszek vicces, mint rib.nc
2014. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az hogy nem szereted es allitolagosan csak nem volt alkalmad meg szakitani, nem ok arra hogy megcsald. Erre sosincs mentseg. Annyit megerdemelne hogy a szakitas utan pasizz.

Arra meg felhivnam a figyelmedet, hogy nem hordott le mindenki. Egyebkent ha nem birod a kritikat, ne irj ide ki kerdest. Te kerdeztel, a tobbiek csak valaszoltak.

2014. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen kis dolgokon kár agyalni, mai világban tök természetes az, hogy csajok is szexualitásban felszabadultabbak, Te pedig már magadban leírtad a mostani srácot, így tök természetes, hogy újra nyitott vagy az ismerkedésre.


Szakíts most a barátoddal nyugodtan úgy is, hogy már telefonon megmondod neki, hogy csak ezért akarsz vele találkozni, jobb mint egy drága vacsora után.


Kis dolgokon kár emésztenie magát az embernek, lelkiismeret-furdalásod elég ha olyan szintű botlásaidnál van, hogy pl. elütsz valakit autóval és ezért pár hónapig gipszben kell sántikálnia, vagy nyomorék lesz.

2014. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem undorító amit tettél, nem vagy ribi, de a pasidnak erről ne számolj be ha amúgy is szakítani akartál már vele. ezzel ne tetézd és ne gázolj belé. Legyen neki elég annyi hogy elmúlt a szerelem, erről nem kell tudnia.
2014. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!