Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit érezhet, mi játszódh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet, mi játszódhat le ilyenkor a másik fejében?

Figyelt kérdés

Nem láttam már 4 hete a barátnőmet, valószínűleg most se fogom... Ma nagyon összevesztem vele emiatt. Azt mondja azért nem jött, mert szégyellte magát a korábbi viták miatt (azok is arról szóltak miért szarik a kapcsolatra, miért nem találkozunk) meg szégyellte, hogy megcsókolta valaki és nem mert a szemembe nézni, megbocsájtottam neki elhittem, hogy amúgy nem akarta azt a csókot és nem is viszonozta.


Azt mondja imád szeret, mégse látom már két hónapja és emiatt csak marjuk egymást, és még neki áll sokszor feljebb és azt mondja szevasz drága, és ő kérdezi van ennek a kapcsolatnak így értelme?


Értitek ő nem akar találkozni, ő viselkedik nagyon furán, miatta van az összes vita, és még ő kérdez ilyeneket, miközben azt mondja szeret... Az egészet nem értem, tudom én vagyok a legnagyobb marha..


2014. nov. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél szakítani... Sajnos ez a kapcsolat igy nem mulodik, meg akkor se ha szerelem van....
2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajon nem a másik kanynál van...?
2014. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire szán
2014. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok egymástól, hogy ennyi ideje nem találkoztatok? Nem tudom, én nem vagyok benne biztos, hogy azért ilyen mert szégyenli magát. Különben nekem a barátom viselkedik ugyanígy, mi is van hogy havonta 1szer meg még annyiszor se látjuk egymást. Legdurvább, hogy mikor hosszú idő után találkozunk, semmi öröm, vagy ölelés...ő egy időbe azzal jött, hogy nem biztos velem kapcsolatban az érzéseiben, de azért szeret. Lehet nálatok is ez van
2014. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ha nekem ezt mondaná repülne egyből, nekem azt mondja szeret, csak valahogy nem tudom...
2014. nov. 4. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!