Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a "sors keze", vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "sors keze", vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy városban lakunk.

Nyáron figyeltem fel rá, amikor elkezdtük egymást nézni az utcán.

Azóta kb. minden héten látom. Ha este 6-kor megyek ki az utcára, akkor, ha délután 3-kor, akkor. Már a barátnőm is furcsállja, tök mindegy, hova megyek, mindig találkozom a sráccal.

Ma sétáltam, és jött velem szembe, és eléggé megnézett.

Tudom, buta kérdés, de ezt, hogy Mindig összefutok vele, szerintetek vehetem egy jelnek?

A városom nem nagy, de a többi embert(egy csomó haverját, vagy volt osztálytársaimat), nem is látom.

Vele meg szinte minden héten összefutok, ha csak leugrok venni valamit, akkoris.

Próbáltam elfelejteni a srácot, de így nem megy.


2014. nov. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Á jáuisten is egymáshnák téremtétt!
2014. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Tök mindegy, a leírtakból az jön le, hogy bejön neked, ha szemeztek akkor jó eséllyel te is neki, szóval valamelyikőtöknek lépni kellene, különben még sétálgathattok egymás mellett évekig.
2014. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!