Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyit számít a haj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a haj, vagy csak bebeszélem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

A hajam miatt 12 éves korom óta önbizalomhiányom van, mert piszkáltak vele.

Önmagmában göndör/hullámos között van, és nagyon száraz. Ápolom, de emellett elkezdtem vasalni, mert úgy szebbnek érzem magamat. Viszont a vasalás elég sok időt vesz igénybe, ráadásul kétnaponta mosom, és a hajamra kb. 2 órát kell szánnom, mielőtt megyek valahova.

Azt vettem észre, hogy ha ki van vasalva, sokan megnéznek, sőt, felfigyelnek rám, utánam szólnak. Ezzel szemben, ha göndör/hullámos, akkor alig néznek meg, nem szólnak utánam...sőt, sokkal rosszabbul érzem magam a bőrömben. Anyukám, a barátom, és egy csomóan elmondták, hogy szép a göndör haj, és nagyon szép hajam van, ennek ellenére én nem érzem szépnek magamat, sőt, úgy veszem észre, hogy a férfiak(köztük a barátom) is jobban kedveli az egyenest. Tudom, tudom, kép nélkül nehéz véleményt mondani, de tényleg ennyit számít a haj, vagy inkább a kisugárzás és a magabiztosság az, ami ennyit dob?


2014. okt. 11. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jobban érzed magadat vele, biztos, hogy jobb. ;)
2014. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden számít
2014. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fahéjas Alien ***** válasza:
Kisugárzás; - csak bebeszéled magadnak, hogy hullámos/göndör hajjal kevésbé vagy vonzó és ez meglátszik rajtad, a frusztráltság által. Nekem is hullámos, hosszú hajam van.. meg nem tudnám számolni milyen sokan jöttek már oda nők és férfiak is, hogy milyen szép. Persze nem tudom te mennyire ápolod a tiéd stb...
2014. okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A haj a legfontosabb külsőleg. Rájöttél.

Nem olvastam el a kisregényt.

2014. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vasalás múló divat. Most az számít szépnek, bezzeg mikor én 14-15 voltam, mindenki dauerolt, alkalomra becsavarta...


Azért tetszik jobban nekik, mertmost azt szajkózzák, hogy vasalni kell, anno ez fel sem merült senkiben..


Nekem is göndör

2014. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem kell kép... Mindent érzek... F vagyok göndör szőke hajjal... Rövidre szpktam vágatni merz egyébként nem érzem jól magam... És a göndör hajú lányok se jönnek be... Talán pont ezért. Beszélj fodrásszal hogy van e valami gyorsabb technika... Vagy vágasd rövidre... A lényeg hogy te jól érezd magad.
2014. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

számit, hát az különböztet legelszöször egy pasitól :D

keress képet a neten róluk. Igen, ennyit számit, én imádom a hosszút, órákig tudnék vele játszani.


Nektek is számít nőknek, ha egy pasi bátor, és odalép hozzátok... olyantól is, akitől sosem számitottatok volna erre

2014. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be és kinek mi áll jól... :P
2014. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted és a visszajelzések alapján a kivalsalt jobb, akkor hordd úgy :D Hát könyörgöm lásd már mi a jó :D
2014. okt. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
haj sokat számít
2014. okt. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!