Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyanyok! Ha egy fiu "neha papucs", az miert baj? (kifejtem mingyar bovebben is. )

Figyelt kérdés
Igazabol arrol van szo(ezt konkretan az exem mondta nekem,ugy nez ki,ujra osszejovunk:),hogy az elmult 3 kapcsolatomban,amit csak tudtam,megtettem a baratnoimnek,barmilyen racionalis keresrol volt szo,illetve ha egyutt eltunk,igyekeztem minel inkabb tehermentesiteni oket(takaritas,fozes,mosas),hogy csak elvezniuk kelljen az eletet.A szexben sem elsosorban a sajat elvezetemre koncentraltam,mindig azon voltam,h minel tobb orgazmusa legyen a partneremnek(termeszetesen en is elveztem:).Ez papucs b*szki??Akkor milyen legyek?Mit szeretnek a nok?Ha valakit kiszolgalnak,utana meg jol megb*sszak oket?Vagy mi van?
2010. jan. 27. 03:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A páromat is huzzák néha haverjai, hogy mióta velem van...

Illetve engem is húznának, de "lányra nem mondunk ilyet"

Erre ő azt szokta mondani, hogy ő egy boldog papucs.

Szóval, hogy ki mennyire papucs az elég szubjektív.

Én egyszerűen kompromisszumkészségnek hívom, ami elengedhetetlen egy párkapcsolatban, akinek meg nem megy mert önző dög, az ezzel a kis szóval húzza le a másikat, hogy jobban érezze magát. (tisztelet a kivételnek tényleg vannak akiket nagyon kihasznál a párjuk)

Én utálom, ha egy pasi önző, ha hulla fáradt vagy rosszkedvű vagyok nekem is jár, hogy a párom felajánlja, hogy főz egy teát.

A ti esetetekkel kapcsolatba pedig: nem lehet hogy féltékenységből mondta ezt volt bnőd?

2010. jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a nők mondanák ezt rád, hanem inkább a haverok, nem? :P Vagy ha nő is, akkor csak szimplán féltékeny.. Ennyi.

Egyik barátomat se éreztem soha papucsnak (még annyit se tettek, mint te) mégis lepapucsozták.. Ez sztem valami "divat hecc" vagy én nem tudom.. Ne foglalkozz az ilyenekkel, mert amúgy se ők élik meg a kapcsolatod, fogalmuk sincs róla. És ilyenek miatt ne változtass a szokásaidon....

2010. jan. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a fene se tuggya:)hat ez van...azt latom,h sok olyan parkapcsolat tart hosszu ideig,amikor a lyanynak kell a fiu utan futnia,kenyeztetni,mindenben kiszolgalni,nekem meg egyetlen hosszu kapcsolatom volt csak(mondjuk hozza is akarnek visszaterni,o az az exem,akit emlitettem a kerdesben is..),a tobbi meg siman otthagyott,mint kutya a szarat...
2010. jan. 27. 05:30
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Addig is, forgass bátran egy helyesírási szótárt....
2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem nem kell ezzel foglalkozni.egy icipicit papucsság azért van ennél durvább is.ha a barátnőd ezt szereti mert kedves vagy meg stb akkor ne változz meg nem biztos h tetszene neki
2010. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jaja ezt már nagyon sokszor kielemeztük itt is,hogy a jobb nőknek nem "papucs" férfi kell,ha nem egy menőbenő,aki egy nagy husáng és orrba szájba sértegeti a nőket,mert az ilyenek nem unalmasok,stb!!!
2010. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigylem a volt barátnőid. Nem hiszem, hogy ettől te papucs lennél. Most vitába is keveredtem emiatt a barátommal, mert kíváncsi voltam, hogy mit mondd mit jelent az ha valaki papucs. Hát ő pont ezt mondta el amit te is. Pedig nem értem miért, na ő nem is segít nekem takarítani, reggelit csinálni stb. És ez zavar is. Azt mondja ez női munka, én meg jól felháborodtam, hogy mi az hogy női munka?! De a nő dolgozzon a munkahelyén és még otthon is. Amíg a férfi csak a munkahelyen. Én inkább örülnék ha valaki olyannal hozna össze az élet, aki segítene nekem a lakást is rendben tartani.
2010. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy le fogtok pontozni, de hát lányok véleményére vagy kíváncsi, úgyhogy leírom az enyémet.


Nekem az nagyon kiábrándító érzés, ha a fiú főz rám, mos, takarít, stb., és tőlem kb. azt várja, hogy királynőként fogadjam szolgai hódolatát.... Volt ilyen, és nem bírtam elviselni. :P


Mielőtt félreértenétek: nem a kigyúrtkopasz fekete mercis csávó az esetem, ilyet helyből hajtanék el, normális fiúkkal szoktam ismerkedni. Sajnos az a tapasztalatom viszont, hogy a normális fiúk összekeverik a kedvességet valami rabszolgai mentalitással, ahol mindenben a lány döntsön, minden a lány ízlése szerint alakuljon, minden felelősség a lány vállán legyen, és fiúnak ne legyen más dolga, mint valami szolgálatkész kutyaként lesni az úrnője kívánságait. :P


Bocsánat, de nem vagyok egy dominaalkat, nekem ez nem jön be. Ha férfi, akkor viselkedjen úgy - és megintcsak nem arra gondolok, hogy a hajamnál fogva rángasson be az ágyba, hanem arra, hogy lehessen rá számítani, tudjon döntéseket hozni, felelősséget vállalni, és az istenért, engedje már magát kényeztetni néha. :P Én igenis szeretem, ha a melóban elfáradt pasit tiszta lakással, kajával várhatom, manapság ez annyira gáz dolog?


Ehh, mindegy... szóval nekem ez a véleményem.


Üdv:


L/22

2010. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

termeszetesen az iranyitas az en kezemben van,hiszen nekem van farkam a labam kozott,de az emlitett mentaitasba valoban konnyu belecsuszni.Elofordul.Termeszetesen a parkapcsolat kettonkon mulik,nem eleg,ha csak az egyik ad bele mindent.

U.i.:kedves helyesiras-boncolgato baratom,az meg sem fordul piciny agyadban,hogy esetleg direkt irtam igy?Mar nem azert,hogy felvagjak,de 100%-os magyar erettsegim van,a helyesirasomra pedig kulon erzekeny vagyok...

2010. jan. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!