Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak? Többi lent

Figyelt kérdés
A volt barátnômmel takálkozgatunk. Jól meg vagyunk. Huszonévesek vagyunk. Jól érzi magát velem. Engedte, hogy pusziljam ôt. Ma megcsókoltam ôt. Vissza csókolt. Viszint azt mobdta, hogy nem igér semmit. Akkor most mire gondoljak?
2014. nov. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtős. Talán már van is valakije

rajta d kívül. Mondjuk azért rákérdezhettél volna, én biztosan kiakadnék ilyen szituban

2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha visszacsókolt, de azt mondta nem ígér semmit akkor van esélyed nála, de idő kell neki! nem nyomulj rá, mert elijeszted:)

szép fokozatosan szerezd újra meg őt:)

az idő megszépíti a dolgokat és lehet újrakezdené, hiányzol neki! ha úgy adódik és te is akarod fogadd el, de ne törd össze a szívét és ne is ronts rá ajtóstul!

2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most abban a fázisban vagytok, ahol Ő kihasznál téged és te úgy ugrálsz ahogy ő fütyül.


Ez nem csalás nem ámítás, hanem hitegetés és elnyújtott manipuláció.


Szerintem koptasd le.

2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bármi lehet belőle, egy nó numera is akár, de kapcsolat is
2014. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!