Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mire gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk hosszú idő után, mert én már nem éreztem, hogy szeretne, viszont most levelezünk és tartjuk a kapcsolatot. Ő többször állította már, hogy szokott rám gondolni, néha úgy érzem tényleg vissza akarna kapni (én már mással élek), de általában sajnos nem… Én még szeretem. A legutóbbi levelében nem az én nevemen szólított (becenév), hanem valaki másén. Arra a másik lányra gondolt volna, mikor nekem írt?? És észre sem vette, hogy más nevén szólított? Lehetséges ilyen? Nagyon megalázó...

2014. máj. 7. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mással èlsz , nem kellene a volt barátoddal foglalkozni..ha nem működött ,akkor nem is fog..a jelenlegi pasid tudja hogy beszèltek? Ezzel csak magadat zavarod össze..szerintem hagyd ott vègleg , had kezdjen ùj èletet ő is..
2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen régi az ügy, mióta élsz mással, s vele mi a helyzet csajügyben?
2014. máj. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!