Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le akar cserélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le akar cserélni fiatalabbra, lenne okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Igazából elég gáz mert 20 vagyok és a barátom 16, de elég felnőttes szóval egyáltalán nem látszik köztünk a korkülönbség. Tőlem megkap minden szeretetet, a szex is nagyon jó, minden stimmel a kapcsolatunkba, ráadásul a haverjai még tisztelik is az miatt hogy föl tudott szedni egy idősebb csajt. Csak az anyja utál engem tiszta szívéből és hát bármennyire is felnőttes azért mégis függ a szüleitől. Sokszor nem találkozhatunk, meg az anyja mindig vele egyidős lányoknak mutatja be, hogy mennyivel jobb lenne ez így mert túl idős vagyok hozzá.

Szerintetek ez miatt le akarna cserélni?


2014. nov. 5. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
xdddddd
2014. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem úgy ismerem a fiatalokat, mint akik nagyon hallgatnának a szüleikre, szóval nem kell aggódnod.
2014. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kettőtök közül te vagy még gyerek
2014. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennél a korosztálynál sztem nagyon nem számít a kor, sőt jobban jár egy 20-sal, mint egy tapasztalanabbal, nem is értem, h mit gondolsz.
2014. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Saját magától lehet hogy egy nap majd le akar cserélni, de ha az anyja mondja neki szerintem csak azért sem fog úgy tenni.
2014. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar. FOG!
2014. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!