Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy tudni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy tudni akar mindent exemről a pasim?

Figyelt kérdés
Arról faggat, h kivel smároltam õ elõtte, mindenkirõl tudni akar. A multkor kiderült 2 ember neve akivel kavartam annó, õ meg nagyon dühös lett rám, azzal jött h most õ hogy nézzen ezek után annak a két embernek a szemébe, mert õt csak ki fogják nevetni. Nagyon zokul esett amit mondott.
2014. nov. 2. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
normális és igaza is van.. használtból még zokni se kéne
2014. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1. mintha egy kissé tárgyként kezelnéd a csajokat :D
2014. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mert neked az dicsőség, hogyha olyannal vagy együtt, akin egy tanya végig járt? rosszabb esetben egy fél falu/város? szép igényeid vannak... :)
2014. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
az én igényeim nem ilyen jellegűek :)
2014. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1-es mi nok emberi lenyek vagyunk, tudom durva ezt hallani :D szerinted ugy 18-19 eves kor felett hany szuz csajjal fogsz ismerkedni?

Kerdezo a pasid, mar bocs de kisse kretennek tunik.

Feltehetoen onbizalom hianyos es birtoklas manias.

2014. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen egy igényes pasi kipuhatolja, hány pasival rongykodott előtte. Mégha nem is direktbe kérdezgeti meg, hanem úgy intézi hogy csak mellékesen derüljön ki.


Nekem sem kellene egy túlhasznált csaj...

2014. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zokni 1. Sztem meg van mindennek a határa, nem is arról van szó, h èn titkolózni akorok elõtte vagy össze vissze vissza nyaltam mindenkivel. Csak az aggaszt, h ha el is mondom akkor õ csak hántorgassa, lealáz. Ez igy sztem nem helyes.
2014. nov. 2. 22:28
 8/23 anonim ***** válasza:

# 1


Jó sejtem, hogy te mindjárt feleségül is vetted azt a nőt, akivel életedben először szeretkeztél (feltéve, hogy volt már ilyen)? :-)

2014. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Te jo eg itt milyen valaszok vannak....

Nezd ha tudod h csak kiakadna akk szerintem fullents. Filmekben hallottam ezt:

A szamot amit a pasi mond oszd el harommal es megkapod a valosat, a csajet szorozd meg harommal es az lesz az igazi :D

2014. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Most minek kellett 0%-ot adni??


Igenis nekem ha 1-2nél több pasival volt már az SOK!

Ez összhangban is van azzal hogy a fiatal és szolíd csajokat szeretem, és a bnőmnek is csak 1 kapcsolata volt előttem!

2014. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!