Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék összejönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni a csajjal? 17/F

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam a lány, ennek a tanévnek az elején nagyon megtetszett, sőt mi több kb. állandóan a fejemben van. Lehet kicsit egoistának tűnök de tapasztalataim alapján helyes srácnak számítok az alkatommal sincs gond. Ki merem jelenteni nem ismerek nála szebb lányt, egyszerűen gyönyörű. Néha suliban szoktam vele beszélgetni, nyilván felmerül bennetek a kérdés, miért csak néha, mert szeretném, hogy azt érezze rá vagyok tapadva, az nem túl célszerű, eddig 2-3-szor elhívtam bulizni hogy jöjjön velünk, de mindig mondott valamit hogy miért nem jó neki. Amikor beszélek vele mindig sikerül megnevettetnem, szerintem jól érzi magát velem. Csak ezzel így nem megyek semmire nem lesz olyan alkalom amikor bármi is kisülhetne ebből az egészből. Mit tehetnék, mit tanácsoltok?
2014. nov. 5. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy a gyanúm rá, hogy az osztály menő/gyurma arca kefélgeti éjjelente míg te rá recskázol a paplan alatt az éjféli hokimeccseden ahol mindig te nyersz.
2014. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon, ne csak bulizni h~vd el, hanem mondjuk kettesben sétálni, bókolj neki. sok sikert! :)
2014. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haver nemhinném mert az osztály egyik menő arca én vagyok, azért mert tudok értelmesen is fogalmazni ne skatujázzál be.. D Mellesleg ez a lány nem olyan...

Beszélgetek vele facebookon is csak nincs túl gyakran fent sajnos

2014. nov. 5. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akkor legközelebb élőben randizni hívd el, ne bulizni
2014. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!