Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek, hol lehet Pesten ISMERKEDNI, kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
gondolok itt akár egy aerobik teremre, vagy beszélgetős klubra, netán szórakozóhelyre, ahova főképp ezzel a szándékkal mennek az emberek?
2010. jan. 27. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol lehet,csak a kontaktust kell létrehozni:)
2010. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utca, busz, metró, vonat, kávézó, egyetem, koncert, könyvtár, stb.

Én ilyen helyeken szoktam:)

2010. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pesten tényleg mindenhol lehet, az a hely egy aranybánya:) Csak járj nyitott szemmel, ennyi, mosolyogj az emberekre és szerintem lesz, aki visszamosolyog.
2010. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pest aranybánya?

Akkor még nem voltál külföldön soha.


Amugy menj el szórakozóhelyekre, olyan stílusban ami érdekel téged, és ott megtalálod a megfelelő lány is.

2010. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, lány vagyok, amúgy eddig én is így gondoltam, amit írtok, de általában az van, ha keres az ember akkor épp nem talál, akárhol is legyen.

Tudom, erre az a válasz, akkor ne keresd!

csak gondoltam van konkrétan erre a célra, mert ugye honnan tudnám, eddig nem kerestem, mert nem volt rá szükség, most viszont jól jönne.

2010. jan. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!