Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem mondom meg a barátnőmnek hogy találkozok az exemmel?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk mondtam, neki hogy joba vagyunk és szoktunk talizni, kicsit kiakadt, de végül is nem szólt semmit. És többször találkoztunk is, de neki nem említettem meg, már csak azért sem mert legtöbbször csak véletlen futottunk össze, persze mindig órákig tartó beszélgetés lett belőle, de már akkor ismertem őt amikor a barátnőm még meg se született, egész gyerekkorunkat együtt töltöttük, sokat jelent nekem, persze mostmár csak mint barát. A barátnőmnek erről nem beszéltem mert szerintem nem értené, meg fölöslegesen rágódna miatta viszont ha kiderült akkor meg nagyon kiakad.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás, hogy senkit se bántsak meg.

21/F


2014. nov. 6. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

,,de már akkor ismertem őt amikor a barátnőm még meg se született, egész gyerekkorunkat együtt töltöttük"

WTF?! Te pedofil állat! Mennyi idős a mostani nőd, hogy még meg sem született mikor az exedet ismerted?

2014. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha továbbra is ilyen jól tudod titkolni, akkor ne mondd el, csak felesleges tűzszítás lenne
2014. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jobb ha megmondod. akkor elejét veszed a veszekedésnek. ha meg mégis kiakad, és balhézik, akkor sajnos jobb, ha külön váltok. ilyen fog maradni örökre, de hosszú ideig még biztos, míg fel nem nő, és elfogadja, hogy van szerelmeken, és csalódásokon átívelő barátság....
2014. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A barátnőm 17 éves. Az exemmel meg már kb. bölcsőde óta ismerjük egymást. A két család nagyon jó barátságba van, mi is gyerekkori barátok vagyunk, mindig együtt lógtunk csak aztán összejöttünk és együtt voltunk 4 évig.

Szal mi 3 évesen már barátok voltunk, és a mostani barátnőm akkor még meg se született. Szóval nyugi nem vagyok pedofil. :)

2014. nov. 6. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából nincs jó megoldás, de én megértem a barátnődet, ha nagyon nem fog neki tetszeni ez a dolog. Az exed a múltat jelenti és semmi jóra nem fog gondolni, az meg hülyén venné ki magát, hogy ha ő is ott lenne a találkozón meg úgy veszem észre te amúgy is csak magad mennél. Akkor is ha ezer éve barátok voltatok, fordított esetben te mennyire örülnél neki?


Annyit tudok tanácsolni neked, hogy semmiképpen se hazudj neki, mert az nagyon szemét dolog! Teljesen jogos lesz neki a felháborodása, ha hammukázol neki!

2014. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne titkolózz, akkor duplán-triplán kapod a fejedre azt, amitől most tartasz.

Inkább beszéljétek át nyugodtan, sokszor, akár 2-3 hetente, amíg az agya át nem veszi az érzelmei fölött az irányítást. A találkozók után menj hozzá, és mutasd ki a szereteted.

Nekem az ilyesmi segít, ha a barátom "barátnőzik".:)

2014. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!