Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült hogy milyen srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy milyen srácok jönnek be a barátnőmnek az ismeretségemből. Akkor miért van velem ha olyanokra csurgatja a nyálát akik teljesen mások mint én? Az önbizalomhiánya miatt van csak velem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, én egy rondább pasi vagyok (sokszor megkaptam már a hátam mögött meg egyszer-kétszer a szemembe is csajoktól), barátnőm se az a topmodell, 10kg túlsúly is van rajta.


A külső nem annyira érdekel, inkább az igényesség és az összhang. Ezért is szerettem belé annakidején. Soha nem mondta hogy nem jönnék be neki, még ő kezdeményezett inkább.

A legjobb barátnőjével is jóban vagyok. Hétvégén voltam egy haverom születésnapján (barátnőm nem akart eljönni, de "elengedett" mert soha nem csinálok semmit, megbízunk egymásban). Ott volt ez a csaj is. Elég részeg volt már, letámadott hogy elmondja hogy tudom e milyen csúnya vagyok és elmagyarázta hogy a barátnőmnek pontosan kik jönnek be. Kikről szokott neki álmodozni. Pl. az egyik szomszédunkról aki egy magas, kigyúrt, jóképű, gazdag srác. Állítólag mindig kifejti neki a csajos alkalmaikkor hogy mit csinálna a sráccal meg hogy biztos jó nagy van neki (nekem sajnos nem).


Sajnos lehet valami a dologban mert eléggé elkerüli a barátnőm a gyereket meg ha összefutunk vele nagyon hülyén kezd el viselkedni.


Nem is értem ezt az egészet, tök jól megvagyunk, a szex is jó és gyakori. Minek álmodozik másról? Akkor miért nem megy utána, miért van velem? Ez nem olyan mint hogy én meglátok egy jó csajt a tévében vagy bárhol aztán 1 óra múlva már nem is emlékszem rá. Ő már hónapok óta róla fantáziál. Tartok tőle hogy az önbizalomhiánya és a túlsúlya miatt nem mer olyannal kikezdeni aki igazából tetszik neki ezért "ha nincs más ..." alapon van velem. Gyanús hogy elkezdett fogyókúrázni meg tornázni járni.


Nem vagyok irigy arra a srácra amúgy, elégedett vagyok az életemmel, jól haladok önerőből előre. Mondjuk kicsit kigyúrt én is lehetnék, de örökölt betegség miatt nem szabad súlyzóznom és megeröltetni magamat.


Mit gondoltok?



2014. okt. 30. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ja. Én dobnám a csajt. Menjen akkor a nagy álma után, majd kikosarazzák. Utána meg majd jönne vissza, akkor már késő lesz.
2014. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abba bele sem gondoltál, hogy a barátnő csak hazodott és így akart kicseszni a barátnőddel?

Komolyan annyira segg vagy, hogy a barátnőddel sem vagy képes megbeszélni?

2014. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az írásodból nekem úgy tűnik te is önbizalom hiányos lehetsz, ha ezen rágod magad. Ha veled van téged szeret ennyi! Bennem is felmerült, amit a 2-es irt, és lehet az a barátnő, nem is igazi barátnő, ha ilyet mond a háta mögött. És te egy ilyennek jobban hiszel, mint a saját barátnődnek?! -.-

Gondolkozz kicsit, és ha ennyire zavar inkább vele beszéld meg, ne itt a gyk-n, hisz nem mi vagyunk az érintett fél! Elvileg azért vagytok egy pár, hogy ha gond van/adódik megbeszélitek.

2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól megkaptad
2014. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!