Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy barátnőm HIV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy barátnőm HIV fertőzött? Pedig nem lenne okom rá

Figyelt kérdés

üdv! az a problémám hogy elmondjam-e neki ezt a szorongásom vagy ne? Most speciel elmúlt, valami hipohonder roham volt már megint szerintem. Olyan mint mikor láttam egy agyrákos 16 éves fiút a kórházba és utána 1-2 napig becsavarodtam hogy bármikor rákos lehetek...


Valaki adjon nekem még statisztikákat vagy valami hogy nagyobb eséllyel leszek rákos vagy mit tudom én! úgy számoltam eddig hogy 300 Hiv fertőzött van magyarországon aki nő. Ezt megszorozzuk 3-4-el (akikről az AIDS statisztikák alapján nem tudunk) és így mondjuk hogy 1000-et kapunk. ezt mondjuk 4 millió nőre vonatkoztatva megkapjuk hogy 1:4000-hez hogy fertőzött ha minden drogossal/prostival együtt számolom. De másik országbeli barátja volt szal ezt bele kell kalkulnálni, semmilyen más tapasztalata nem volt, és nem intravénás droghasználó. Azok hány %-át teszik ki?


Meg hogy említsem meg neki ezt? nem tudom hogy be fog-e kattanni, bár már egyszer említettem, de akkor elhessegettük a témát. Azt hiszem meg kellene beszélnem, és elmondanom neki a szorongási rohamaimat. Most jól lettem, haverom megnyugtatott. Ő az első barátnőm akivel nem válok szét 2 hét után. szűz vagyok, nem akar kotont hsználni


Nem tudom mi tévő legyek F20



2014. nov. 6. 21:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja ha kivonjuk azt a 300-at akkor mondjuk úgy hogy 1:5500-hoz az esély rá, mert ő nem tudja magáról, szal azt kizárhatom
2014. nov. 6. 21:49
 2/15 anonim ***** válasza:
nyugi, HIV fertőzéssel is egész sokáig el lehet ma már élni
2014. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Jezus.....egy kicsit hipohonder vagy nem?

Fog gatlot szed vagy akkor mivel vedekeztek? Remelem nem megszakitas....

2014. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tudom de állítólag nagyon figyelni kell a gyógyszer adagolásra és melléhatások lehetnek :S meg ha kiderül megbélyegeznek, pedig érintéssel/nyállal nem is terjed


ja és amúgy 1 barátja volt aki dugott már pár nőcskével.

2014. nov. 6. 21:52
 5/15 A kérdező kommentje:
nem megszakítás van tervben hanem a 3/4-énél kiveszem oszt befejezi :D
2014. nov. 6. 21:52
 6/15 A kérdező kommentje:
én azt se tudom milyne érzés a punci belülről, de ő azt mondja kotonnal nem az igazi...
2014. nov. 6. 21:53
 7/15 A kérdező kommentje:
meg orállal is terjed 8% kb a fertőződés, egy idő után úgyis elkapnám tőle
2014. nov. 6. 21:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ezt hívják megszakításnak

terhesség miatt jobban aggódnék :DDDDD

2014. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy koton nélkül ne csináld. Ez nem csak az első alkalomra igaz.

Főleg ha ilyen szorongásaid vannak, szerintem csak rosszabb lenne gumi nélkül, csak jobban paráznál.

2014. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
faxa, eddig az eszembe se jutott, mert csak a Hiv járt a fejemben xd
2014. nov. 6. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!