Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele ebben a helyzetben menjek vele külföldre (félek hogy veszélyes)?

Figyelt kérdés

Van egy afrikai (fekete) fiú akivel 4 boldog hónapja járok nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém itt tanult nálunk egyetemen és most befejezte és haza akar menni meglátogatni a rokonait a Dél-afrikai kőztársaságba és nem akar itt hagyni mert szeret és kint lennénk másfél hónapot kb.

De én nagyon félek odautazni mert van most ez az ebola mizéria is vagy mi bár ő állítja ott náluk pont nincs de annyi rosszat hall az ember meg so ka betegség ott vagy 15 20 féle oltást kéne kapnom hogy kimehessek meg elég rossz dolgokat is már a párom állítja semmi baj nem történhet meg amúgy is vele lennék de félek kimenni ti mit tennétek a helyembe?

meg olyan messze is van eddig sose hagytam el európát mindig csak ezen belül utazgattam



2014. nov. 5. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A Dél-Afrikai köztársaság még messze nem Afrika legkritikusabb része.

De én még 4 hónap után nem mennék senkivel a világ másik végére.

2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*Köztársaság, még mielőtt valaki beleköt
2014. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

bocsi igen utólag láttam elütöttem :D

igen tudom hogy "csak" 4 hónap de nagyon sok időt töltünk együtt heti 4 napot sülve főve szinte a kapcsolatunk elejétől

2014. nov. 5. 19:00
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Na te se jössz vissza élve. RIP. Élve megesznek ha elfogy a rántott kígyó meg a tücsökleves. De csak ha túléled a VUVUZELA egész napos üvöltését. Meg az ökölnyi madárpókok támadását.


És még mindig a fekákra izgul a sok fehér csajje? Még arra is képesek hogy elmenjenek vele egy távoli primitív országba (európai szemmel).

2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Menjen ő egyedül addig benned letisztázódik pár kérdés . 5 oltást nem engednék beadni nem 20-at .
2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem az ebolától félnék, hanem a feketéktől. Az apartheid rendszer vége óta fordult a kocka, ha fehér vagy abban az országban nem vagy ember.

Mindennaposak a feketék által a fehérek kárára elkövetett gyilkosságok, és a nemi erőszak sem ritka.


[link]

2014. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4-es azon felül hogy a válaszod primitív még ciki is mi ez a rasszizmus ez tök gáz ma már :S :D


utolsó igen tudom ezt a párom is mondta hogy ott sokan lenézik a fehéreket és hasonlók (de ez is a fehér emberek miatt van még történelmi okok miatt) de ő meg a családja sem olyan meg nélküle egyébként se mennék sehova egyedül szóval ha kell ő megvéd :)

2014. nov. 5. 19:22
 8/17 anonim ***** válasza:

"de ő meg a családja sem olyan"


Ez eddik OK.


"meg nélküle egyébként se mennék sehova egyedül szóval ha kell ő megvéd :)"


Egyedül megvéd? Egy ember egyedül nem sok mindentől tud megvédeni.

2014. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"de ez is a fehér emberek miatt van még történelmi okok miatt"


Ó és nem, ez éppen olyan rasszizmus, mint ami ellen az előbb felemelted a hangod.

2014. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

" még ciki is mi ez a rasszizmus ez tök gáz ma már"


Remélem kedvenc etnikumunkért is rajongasz - ebben az esetben sétálj egyet estefelé Ercsi-Savanyúrét városrészében aztán majd meglátod mi fog történni.

2014. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!