Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokkal beszélgetnék (lányok) akik megcsalják párjukat mert már nem működik vagy nincs annyi szex. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Attól független, hogy minden más működik de ez nem és mégsem akarják elhagyni a párjukat.Hogy élitek meg?
2014. nov. 7. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
2014. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár a miénk nem igazi kapcsolat volt,de pont ez miatt vártam volna több szexet. Sajnos amikor már 40 napja nem volt semmi köztünk,akkor én megismerkedtem valakivel,le is feküdtem vele,de csak arra volt jó, hogy rájöjjek, jobb a másikkal sajnos.


Csak azért válaszoltam,mert ha így nem bírtam ki,akkor párkapcsolatban pláne nem bírnám ki.

2014. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok szeretem nem tudnám megcsalni de ez sem jó hiányzik a szex beszéltem vele erről azt mondta majd változtat de nem nem is idős annyira szóval nem értem azt mondja fáradt mindig
2014. nov. 7. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk komplikáltabb a dolog. 6 hónapig voltunk távkapcsolatban, átlag havi egyszer találkoztunk, de volt, hogy másfél hónapig sem láttam. Ő nagyon elfoglalt, mikor ő ráért én nem feltétlen, illetve van egy gyereke is, aki sokat van nála, emiatt még kevesebbet tudtunk találkozni. Ezután úgymond szakítottunk, de ezzel csak annyi változott,ogy mindketten szabad kezet kaptunk. Egyébként ugyanúgy beszélünk, ugyanúgy vannak még egymás iránt érzelmeink és hiányzunk egymásnak a ritka találkozások miatt, ha találkozunk, van szex, együtt alvás, még romantika is. Szóval annyi változás történt, hogy "hivatalosan" nem vagyunk egy pár, de amúgy ugyanúgy viselkedünk egymással, mint előtte. Viszont mivel valószínűleg ő is azért akart szakítani, hogy ő az unalmas estéit eltölthesse valahogy legálisan, így úgy gondoltam, 21 évesen én sem fogok ölbe tett kézzel itthon ülni és várni azt, mikor ér rám. Komoly kapcsolatot egyelőre nem is akarok, vele szerettem volna, de így, hogy ez nem működik, most egy darabig nem is kell. A szex viszont hiányzik, és megismerkedtem valakivel, akivel már az elején tisztáztuk, hogy egyikünknek sincsenek komoly szándékaink, de a kémia működik, így egy csak szexről szóló kapcsolatban benne vagyunk. Vele sem találkozok túl gyakran, de azért heti 1-2 alkalommal próbáljuk összehozni, ez még mindig több, mint ha havi 1.


Viszont ha egy olyan komoly kapcsolatban lennék, mint amilyen az első kapcsolatom volt, ami 3 évig tartott, ott nem tenném ezt meg. Ott az elején remek volt a szex, gyakori is, később egyre ritkult, és bár még mindig jó volt, nekem kevés volt. Ezáltal elhidegültünk egymástól a végére és szakítás lett belőle, de a megcsalás eszembe sem jutott. Ez más volt, ott konkrétan együtt voltunk, sokat találkoztunk, szinte minden nap, és bár a végén már egyáltalán nem szerettem, nem akartam mást keresni mellette. Más kérdés, hogy amint kimondtam, hogy vége, elkezdtem pasizni és akkor hozott össze a sors azzal a férfival akiről a történetem elején írtam. Az elején úgy indult, hogy több időnk lesz egymásra és nem kell ennyit nélkülöznöm, de idővel kiderült, hogy ez nem így van sajnos.

2014. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!