Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan csak kihasznált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak kihasznált és csak erre kellettem neki?

Figyelt kérdés
1 hónapig beszélgettem egy fiúval, akivel 100 km-re lakunk egymástól. 1 hónap után elmondta, hogy találkozni akar velem meg látni stb egy hétvégén. Találkoztunk, csók, ölelés, minden ami kell, másik héten felajánlotta, hogy a távolság miatt jobb lenne egy ottalvós hétvége, és én is így láttam jónak. Elmentem, bemutatott a szüleinek, 2 barátjának, este pedig igen, megtörtént a dolog. Minden rendben volt még akkor, mikor hazaértem is, 1 napra rá pedig azt mondta, hogy neki ez így nem fog menni, legyen vége... most kajak csak egy szexre kellettem neki és ennyi volt az egész?

2014. nov. 7. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ezt be$zoptad, már bocsánat a kifejezésért! Ne add magad ilyen könnyen!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ennyi. :D
2014. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...
2014. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon úgy néz ki, de nem tudom mit vártál?

1 hónapot beszélgettél egy idegen sráccal, akivel rögtön a második találkozáson le is feküdtél, gyakorlatilag "testközelből", szex nélkül szinte nem is találkoztatok.....arra kellettél neki, te pedig mint sokan mások buta és naív voltál.

Az nem jutott eszedbe, hogy nem véletlenül javasolt ottalvós hétvégét? Gondoltad hogy sakkozni akar majd?

Akkor kellett volna gondolkoznod, hogy 1 hónap netes vagy egyéb beszélgetés után odaadod magad egy pasinak akit gyakorlatilag nem is ismersz.

Tudta mit hogyan kell csinálnia hogy megkapjon, jó volt neki de ennyi, egy strigula voltál neki semmi több.....

2014. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Neki kellett volna jönnie és igen kihasznált..:S

Ez benne van a pakliban.De legalább élvezted te is?

2014. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jó volt a szex vele, igen.

Az ex barátomnál is ott aludtam 1 hét után, mert az volt a logikus úgymond, mégsem dobott 2 nap után. Na mindegy, Úgy néz ki megint egy hülyét fogtam ki :)

2014. nov. 7. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki neki nem volt olyan jó...
2014. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hozzám is eljöhetnél hétvégére :3
2014. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
hát bocsánat, de zsák a foltját. 1 hét után ott aludni valakinél, első randin rögtön csók, ölelés... buta vagy, megérdemelted, megdugott és szevasz, jön a következő.
2014. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!