Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok egy hónapja megismertem egy lányt szeretem de nagyon az életem adnám érte. Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Fellángolás. Lecsillapodik. Ha egy félév után is ezt mondod, azok után, hogy fájdalmat okozott, na akkor lehet gondolkodni ezen.
2010. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

fél év? Nekem is így kezdődött, és 3 évig így is maradt...

Persze, ez már történelem. A kérdés kiírójának jó szenvedést, majd elmúlik. (akkor majd hiányzik):-)

2010. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen jo szenvedést a nyüvek egyenek meg:)
2010. jan. 27. 15:06
 4/12 anonim ***** válasza:

De jó neked. Szerintem ha az ember évei már nem 1-essel kezdődnek nem képes ilyen érzelmekre. Nekem is volt egy ilyen szerelmem...

Aztán 2-essel kezdődik már az éveim száma és rohadtul tudom, hogy ilyen emésztő szerelmet soha a büdös életbe nem fogok már érezni. Ahogy nő az ember változnak az igényei a megítélése, a racionalitás tudata...

Amíg tart élvezd ki nagyon!!! (mert ha vége lesz rohadtul fog fájni)

2010. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én addig soha nem hittem szerelem első látásra,míg a mostani páromat meg nem láttam:) Akkor tudtam,hogy nekem ő kell,és ő lesz az igazi!:D (mint végül kiderült ő is pont így vélekedett rólam..) Hát én 16 évesen láttam meg és azóta is együtt vagyunk,boldogan:)


22/L

2010. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Honnét ismerted meg?:) Milyen a lány?
2010. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerelem elso latasra:)?

romantikus <3

2010. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nyugi én is ezt érzem Valaki iránt.
2010. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hath .. vigyazz evel mert a lany ugy fogja erezni magat hogy lekotod tulsagosan elore lato leszel egy ido utan es ez lehet a csajnak picit zuros lesz.. persze atol is fug hany eves:P .... szal vigyazz .. es hogy ha peldaul o mar nem ugy viselkedik ahogy elejinte akor vedd viszabb mert akor lehet tulsagosan elkenyeszteted:-??
2010. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
honnan tudjam nem ismerem...
2010. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!