Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, ti mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, ti mit gondoltok arról, ha egy férfi érzékeny?

Figyelt kérdés
Tehát szereti a szépet, szeret szépen beszélni, alapból mindenkivel kedves, jóindulatú, segítőkész, önzetlen.

2014. nov. 7. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A mai világban ritka kincs az ilyen férfi.
2014. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
sajnos azt gondolják h meleg. növessz tököt elég ha keményen megb__$zod őket
2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nézz utána hogy mit jelent az érzékeny, mert sokmindent, csak pont nem azokat amiket felsoroltál...
2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaa az biztos jó annak aki az ilyen férfit szereti:)
2014. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az érzékeny tényleg nem ezeket jelenti.
2014. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyik felsorolt tulajdonság se érzékenységre utal...
2014. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
...fogalomzavaros...
2014. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hat kerdezo ezek sajnos pont azok a tulajdonsagok manapsag bar sztem mindig is azok voltak amiktol valodi birka leszel az emberek szemebe es ne csodalkoz ha mindneki atgazol rajtad es kihasznal. te leszel a nok legjob baratja kb ami anyit jelent hogy minden letezo problemajukra teged probalnak majd meg kihasznalni. pl lesz egy csaj aki neked nagyon tecik de o eszre se vesz teged es dugatja magat a szoke hercegel aztan az keres masik csajt es a csaj majd neked panaszkodja halara magat hogy jaj meg juj kis izelito h mi var rad de en szoltam.
2014. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy főnyeremény, persze engem kinevettek amikor egy srácra ezt mondtam, dehát ha vki szerint ez vicces akkor egészségére...
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem se pont ezeket jelenti. Amúgy a szó valódi értelmében nem igazán zavarna miután én is eléggé az vagyok.
2014. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!