Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátommal több mint fél éve vagyunk együtt és kb egy hónapja nincs orgazmusa. Ezt én említettem neki hogy "mégis mi van vele?" Természetesen finoman és nem mutattam felé a hiányosságaimat.

Kérdeztem hogy legalább könnyített-e magán, de azt állítja hogy nem. Szerinte csak fáradt és nem vette észre hogy ennyi idő eltelt. kb 3-4 naponta kezdeményez és néhány perc után elpuhul és abbamarad a dolog. Szerintetek mi lehet vele? Mert tudom hogy szükséglet a férfiaknál hogy kijöjjön aminek kell ezért furcsa hogy ő nem könnyít magán.


2014. nov. 8. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig észreveszem, ha a barátom előttem vagy előző nap könnyít magán. Olyankor mindig kevesebb :D Lehet, hogy most idegesebb, nem? Vagy izgul valami miatt... Szerintem valami lelki dolog lesz... Felteszem a borzaszt kérdést: Másik csaj?
2014. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az utóbbi 2 hétben többször összevesztünk mint fél év alatt összesen és jobban elszabadultak az indulatok,könnyen megbánt, magát észre sem veszi amilyen stílusba beszél néha. Nem merek másik csajra gondolni mivel együtt élünk,de sosem lehet tudni sajnos.
2014. nov. 8. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy leírtad a választ? "kezdeményez" Ha mindig neki kell kezdeményezni, és még ráadásul "csendes" is vagy, akkor ne csodálkozz. Lenulláztad az önértékelését.

Velem ezt tette a feleségem, az enyém sem áll már fel, és én neki sem állok, csak mással.

36F

2014. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy éreztem egy idő után hogy csak én kezdeményeztem ezért más nem jutott eszembe mint hogy hagyom , mikor neki kedve van hozzá akkor majd jó lesz és rendbe jön,de ez nem így lett.
2014. nov. 8. 01:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fiatalok vagytok, akkor készülj - lelkileg - a szakításra. Lehet, hogy egy másik nő van a dologban, vagy csak egyszerűen kiszeretett belőled, vagy nem elég változatos neki a szex.
2014. nov. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt... én tökre vágytam a barátomra, szerettem nagyon szexelni, de az elejétől kezdve elutasító volt sokszor velem. Mára beleuntam, csak Ő kezdeményez, természetesen egyszer. A tehetetlenség, hogyha nem, akkor nem... kiölte belőlem a vágyat. Már a szexet sem élvezem vele. Hiába próbáltam feldobni, hiába dobtam be változatosságokat, hátha... eredménytelen volt... soha nem csaltam meg és nem is fogom. Szeretem, de a szex rossz. Lehet másik pasi felébresztené megint ezt a vágyat, de tapasztalataim és elmondások szerint a pasiknak csak a szája nagy ezen a téren és inkább a nők szeretik a szexet. Biztos, tutira van olyan pasi, aki jobban szeret szexelni, mint az én barátom, de Vele vagyok el a legjobban, Őt szeretem :)

22L

2014. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*természetesen szökőévente egyszer :D De tudom, hogy nincs másik nő, csak egyszerűen ennyi az igénye :)
2014. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Én ugyanígy jártam a feleségemmel. Mintha csak a saját történetemet olvastam volna. :-) Fel a fejjel, te is meg fogod csalni, ahogy én is megtettem/megteszem. De ha még csak a barátod, akkor lehet, hogy jobb lenne egy másikat keresni helyette. A te korodban még én is így gondolkodtam, szerettem/szeretem is, minden jó vele csak a szex nem. Ez a tény viszont kihat mindenre. Én már bánom, hogy akkoriban nem kerestem helyette mást, de ma már ez nem számít.

36F

2014. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!