Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki mindig ia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki mindig ia tetszett nekem. De csak úgy, mint egy szép lány. Ergo nem gondoltam róla ennél tóbbet. Egészen mostanáig. (? )

Figyelt kérdés
A Lányt most nevezzük mondjuk Anettnek. Szóval. Anettel még alsóban voltunm osztálytársak. Már akkor is tetszett, de akkor még nem úgy. Most nemrég döbbentem rá, hogy szeretem. Tudni illik, hogy alsóban, és még most is baráti viszonyt ápolunk. Hogy mondjam meg neki, hogy tetszik nekem? 14 F

2014. nov. 8. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ú szerintem a legromantikusabb dolog a világon ha veszel neki egy csokor rózsát az asztalára teszed a suliban és minden nap írsz neki egy titkos levelet hogy éppen miből találhatja ki hogy ki vagy
2014. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg neki h szereted hanem éreztesd vele.
2014. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy szereted, és csak azután mondd el, miután érzed, hogy már viszonozza.
2014. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!