Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja szakítottunk a volt barátommal.Találkozgatok egy idősebb sráccal de a szüleim semmit sem tudnak mert nagyon kedvelték az exem. Félek hogy ha megtudják hogy szakítottunk akkor addig veszekszenek velem míg ki nem békülünk (volt már rá példa) de én nem vagyok az exemmel boldog.

Mit csináljak hogy végre felfogják hogy nem vagyok gyerek?


2014. nov. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy nem nekik választasz társat, hanem Magadnak!
2014. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1) Mondd el nekik a szakítást.

2) Ha megpróbálnak beleugatni mondd el nekik _egyszer_, hogy ez a te életed, nekik nincs beleszólásuk, majd közöld, hogy részedről a téma lezárva.

3) Ha tovább zaklatnának a dologgal, ne reagálj rá, ha pedig külön laktok, ne menj hozzájuk, amíg le nem akadnak a témáról, ha mondjuk felhívnak, felveheted, de amint szóba hozzák a dolgot szó nélkül rakd le és aznap már ne vedd fel nekik, stb.

2014. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp keresd fel az idősebb srácot. Ha egy úriemberről van szó, biztos, hogy őt is megkedvelik majd a szüleid. A legfontosabb, hogy a srác tudja, hogy mit érzel iránta.
2014. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos még együtt élünk. 18 éves vagyok.

Az idősebb srác normális, aranyos csak félek hogy ellenezni fogják a kapcsolatunk mert idősebb...

2014. nov. 9. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudod őket elkerülni, de azt megteheted, hogy egyszerűen nem reagálsz semmire, amit a témával kapcsolatban mondanak. 18 évesen max. abba szólhatnak bele, hogy hazaviheted-e a házukba, amint kilépsz a küszöbön, úgy éled az életed, ahogy neked jól esik.
2014. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Próbálom úgy élni ahogy nekem jó de egyedül nehéz velük.

Végre ezzel a sráccal legalább boldog vagyok.

2014. nov. 9. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác úgyis idősebb és komolynak ígérkezik a kapcsolat, akkor esetleg próbáljatok mielőbb összeköltözni :)
2014. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbálom úgy élni ahogy nekem jó de egyedül nehéz velük.

Végre ezzel a sráccal legalább boldog vagyok.

2014. nov. 9. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a srác tudja, hogy mit érzel iránta.
2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!