Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Derkana nevű felhasználó kérdése:

Mit tegyek? 14L vagyok és jártam egy sráccal akiért nagyon oda voltam meg minden és szakítottunk mert megcsalt. Én meg még mindig szeretem hogyan mondjam el neki?

Lécci segítsetek.

2013. jan. 26. 14:35  Privát üzenet  

A válaszok
Nézzétek meg legalább 1 évadot a Califorgiából tuti levágja.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. jan. 26. 14:36 Privát üzenet
Már megbocsáss de ha téged nem szeret a fiú és ugye meg is csalt ahogy írtad akkor Te vagy a h*lye ha visszamész hozzá!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. jan. 26. 14:36 Privát üzenet
Jól gondold meg, hogy érdemes e küzdeni érte. Egyébként meg légy őszinte és mond el mit érzel. Többet már úgysem veszítesz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. jan. 26. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

# 4/10Időpont 2013. jan. 26. 14:43 Privát üzenet
Martial Artist nevű felhasználó válasza:

Egyetértek az útólsóval, ha nagyon szreted nyugodtan mond meg neki, de gondolj bele h ha egyszer megcsalt akkor nincs garancia h újra nem fog, és neked újra át kell ezt élned. Gondolt át megérie.

A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2013. jan. 26. 14:44 Privát üzenet
Hát aki egyszer megcsal, az 99%, hogy megteszi még egyszer. Gondolom nem szeretnél ez miatt aggódni minden nap :-)15/f

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. jan. 26. 14:48 Privát üzenet
sehogy ne mondd el neki.nem érdemli meg

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. jan. 26. 14:57 Privát üzenet
Szerintem próbálj meg túllépni rajta. Ha megcsalt, leszarja, hogy szereted-e! Mert ő nem szeret téged!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. jan. 26. 21:19 Privát üzenet
Lehet egy kérdésem? Ugye nem Petrának hívnak?

# 9/10Időpont 2013. jan. 26. 22:30 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Üdv 8.a:)

# 10/10Időpont 2013. jan. 26. 23:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, ha a volt barátom unokatestvére tetszik? A srác megcsalt, ezért szakítottunk. De nem hiszem, hogy az unokatesójának tetszem, de ha még is. Akkor mit szólna a volt...
A barátnőm megcsalt, tiszta ideg vok napok óta, mit tegyek?
A barátnőm megcsalt, szakitottunk hogy tegyem túl magam rajta?
4 évig voltam együtt a szerelmemmel de sokszor megcsalt és szakitottam vele, viszont még mindig nagyon szeretem.3 hónapja szakítottunk és van másik barátom is. Szerintetek el fog...
A volt barátommal, akivel most szakítottunk 1,5 év után, mert megcsalt (és még mindig szeretemnagyon. ) bűn beszélgetni msn-en?
Mit tegyek? Volt egy pasi akivel egy ideig jártam és a végén kiderült hoyg állítólag megcsalt. Már 2 hete szakítottunk és szeretne velem járni.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!