Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednéd a 18 éves barátnőde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednéd a 18 éves barátnődet Dubaiba a legjobb barátnőjével pihenni?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy, hogy az engedélyed kéne hozzá, hanem értitek...


Amúgy a legjobb barátnője nem tudja soha, hogy hol a határ, mindent bulinak tekint.


2014. nov. 9. 15:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2 hét lenne az egész.
2014. nov. 9. 15:00
 2/16 anonim ***** válasza:
elképzelted már hogy hogyan fogja egy tucat arab dugni őket? :)
2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te mégis csak a barátja vagy nem az anyja...

Nem sok hozzászólásod van a dologhoz...

Téged miért nem visz?

Miért a barátnőjével megy és nem veled?

Mellesleg pihenni otthon is tud, magamból kiindúlva én is bulizni,szórakozni mennék.

2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha utálnám akkor igen mert tudom hogy nem jönne vissza mert kilóra megveszi egy olajsejk
2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megbíznék a barátnőmben, de a dubaiakban nem, ezért vele megyek. Viszont olyan nővel nem járnék aki nem tudja hol a határ.
2014. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom,nem a legbiztonságosabb 2 18 éves lánynak,éppen ellenkezőleg,nagyon is de az,kb 1 hónapja láttam egy videót hogy mi történik sokszor a lányokkal,még ha csak ki is mennek,hááát,nem jó dolgok.
2014. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát én ebbe nem mennék bele. Szinte biztos vagyok benne, hogy prostitúcióról van szó, vagy ha nem is, az lesz belőle a bnő miatt. Illetve ha nem is erről lenne szó, pasiként nem tudnék semmi másra sem gondolni.


Nem tartom jóötletnek, veszélyes, bármi lehet belőle. Sztem anyagilag is sokba kerülhet, és nem értem hogy akinek ez kell, miért nem tud egy ennél kevésbé félreérthetőbb helyet választani.


Sztem egy nő aki volt dubaiban, már nem tudja lemosni magáról azt, ami mindenkinek megfordul a fejében.


Szóval én egy ilyet nem tudnék elfogadni

2014. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány.

Nem prostinak mennénk ki, csak pihenni, napozni. Mert azért más itthon, a -10 fokban pihenni, meg más a tengerparton.


Szerintem elég sok turista megy Dubaiba, mégsem kiáltják ki őket rögtön prostinak. :D

Aki ez alapján ítélkezik, elég korlátolt lehet.



Azért nem a barátommal mennék, mert a legjobb barátnőmmel minden évben elutazunk valahová kettesben pihenni 1-2 hétre.

2014. nov. 9. 16:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, csakhogy nem veled van a baj hanem a környékkel! Náluk divat az ember kereskedelem és nem tudnak ellene mit tenni. Ha elrabolnak, mert valaki kiszemelt akkor te már nem fogsz hazajönni a barátodhoz, de lehet a barátnőd se, vagy ő nem fog hazajönni. Viszel gázsprét? Kiváló-.-" Ráadásul napozni mentek ki azaz a testetek terítékre lesz kirakva, nem nehéz kiszemelni titeket. Így vannak kint magyar prostik, szeretik.
2014. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pihenni.. persze! Ezt a dumát otthon meséld be a szüleidnek.


"Elengednéd.."


Nem tartom sem pórázon, sem rácsok mögött. Oda megy, ahova szeretne., azt csinál amit akar.. aztán persze viselje a következményeit ha rossz fát tesz a tűzre.

2014. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!