Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom barátnőjével kavarok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Különösebb dolog még nem történt, mégis egy részeges estén bevallotta hogy a kedvemért szakítana a barátjával. Pont azért mert a legjobb barátom barátnője, ezért nagyon sokat voltunk együtt. És nagyon megszerettem. Talán bele is szerettem. El tudom képzelni vele az életem, nagyon egy hangon vagyunk.

De a legjobb barátommat szintén szeretem. Gyerekkori játszópajtás. Talán az egyetlen olyan barátom akivel tényleg kitartanánk egymás mellett bármi történik. Nem tudnám vele megtenni, de azt sem szeretném hogy a lányt elveszítsem (aki nem is az enyém).

Ők 3 éve vannak együtt, de elképzelhetetlennek tartom hogy "örökre" együtt maradjanak.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mitévő legyek?

Mindhárman 20 évesek vagyunk.



2014. jan. 4. 13:49
 1/6 SullaFelix89 ***** válasza:
34%

Mond el a haverodnak, hogy mekkora ribizli a nője, majd mikor a haverod kidobta, vard le te is a csajt aztán dobd ki, mint a koszos rongyot.

A fajtája ezt érdemli, téged is ugyanígy átcseszne.

2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
Szakítsanak, barátod majd összejön valaki mással, aztán előálltok vele, hogy te és ő lyuksógorok vagytok immár.
2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Az első két válaszolónak.. Szerintem meg egyáltalán nem vicces ez a kérdés, bárkivel előfordulhat.


Sajnos ez egy igazán nehéz helyzet.

Viszont ebben a játékban te vagy az aki később szált be..

Ha összejössz a csajjal, azzal elvágtad a fát a barátod előtt.

Így lesznek a legjobb barátokból ellenségek.

Ha békén hagyod a csajt, az még nem jelenti azt, hogy elveszíted.

Ebből a dologból csak akkor jöhetsz ki jól, ha a barátod dönt úgy, hogy nem okés neki a csaj.

Másképp nem.

Viszont.. ehhez várni kell.

2014. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A.R. ***** válasza:
Ásd el magad egy jó mély gödörbe amiért a barátod nőjével kezdesz.
2014. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:

13.59

"Ebből a dologból csak akkor jöhetsz ki jól, ha a barátod dönt úgy, hogy nem okés neki a csaj.

Másképp nem. "

én nem ezt írtam?

2014. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ásd el magad, a csajt hanyagold, és lehetőleg mondd el a nhaverodnak, hogy mekkora ribi
2014. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!