Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem, de már nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem, de már nem érdeklem őt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszettem egy srácnak. Eleinte nem tetszett annyira. Találkozgattunk, úgy, hogy mindig volt velünk más is, tehát nem randi volt. Egyre jobban megtetszett, de mikor elmentünk úgy egy koncertre, hogy a haverjaival (csak én voltam lány és a többieket nem ismertem) akkor valami miatt megharagudott rám. Persze nem csak úgy ok nélkül. Gyanítom, hogy a viselkedésem miatt. Én csöndes lány vagyok, és szokatlan volt a szituáció is. Szóval nem tudtam beszélgetni jól a barátaival. Elég gáz voltam. Azóta alig beszéltünk. Illetve én próbáltam beszélni vele, de hirtelen elhidegült és bunkó lett, sose ír. Viszont sikerült elérnie, hogy belezúgjak. De már nem hiszem, hogy ebből lehet valami. Pedig nagyon szeretném. Mindig mikor írok neki, csak egy-két szavas válaszokat ad, holott azelőtt iszonyat kedves volt. Nem tudom mi a baja, mármint lehetséges, hogy tényleg a viselkedésem miatt akadt ki? Ennyire gáz lehettem? Az a baj, hogy nem tehetek róla. Zavarban voltam. Most már hagyjam?? :( 17L
2014. nov. 9. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha most egy ilyen alkalom miatt, mert nem tudtál rögtön kibontakozni a barátai előtt megharagudott akkor toll a fülébe

biztos ez az egy oka volt csak? nem lehet hogy azt érezte hogy nem érdekled őt és feladta?

én a helyedben megmondanám neki vagy ha nem mered megírnám hogy többet érzek iránta és hozzuk helyre, találkozzunk, próbáljuk meg

2014. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Mondta is, hogy ő próbált közeledni, de én "nem hagytam". Lehet, hogy emiatt?(Az a helyzet, hogy én ezt nem vettem észre...:s) Most akkor nekem kéne jobban ráhajtani a dologra? Hogyan csináljam, hogy ne tűnjek rámenősnek?
2014. nov. 9. 15:59
 3/3 anonim válasza:

Ha tényleg többet akar/akart akkor ez nem állna közétek.

Én személy szerint azt veszem le, hogy nem sajàt maga miatt lett ilyen, hanem a barátai miatt.

Itt gondolok arra, valamelyiknek nem voltál szimpi vagy gáznak tartott és befolyásolta a srácot.

2014. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!