Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem már úgy a barátomat úgy érzem eltávolodik tőlem?

Figyelt kérdés
sokat veszekszünk is :S ami elromlott megjavítható?hogy viselkedjem nem foglalkozzak vele?majd észhez tér?
2014. okt. 7. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem tesz azért hogy nekem jobban tetszen pl mindent baszogatásnak vesz..pedig én csak szeretném ha jobban odafigyelne rám vagy kérdezősködne rólam. Meg persze azt hogy többször átöleljen ne csak akkor ha szexelni akar akkor kedveskedjen..stb. Meg hogy borotválkozzon meg mert engem zavar egy kicsit ha szúr.Na meg néha a ruháit is elfelejti kimosni a múltkor is kiakadt hogy én kimostam a kabátját.mert az anyja szarik rá hogy tiszta legyen a lényeg hogy ki legyen vasalva a pólója.. fésülködni se szokott szóval ráférne egy kis igazítás de ő ezt sértésnek fogja fel pedig csak jót akarok.. túl sokat várok el?Szerintem nem!
2014. okt. 7. 23:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos. Ezt a kis irományt másold ki, és küldd el neki facebookon.

Mai világban így szokás, hidd el átértékeli mije van, és mije nem lesz ha otthagy téged.

2014. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha ma is próbáltam kedves lenni felhívtam de elég távolságtartó volt velem..:S mintha nem is érdekelném őt..

már. pedig nem egy szuper pasi nála vannak százszor jobbak is és jó csaj vagyok jó lenne ha ezt értékelné már..kezd elegem lenni ebből.

2014. okt. 8. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érzi nem érdemes már erőt ölni a kapcsolatba, ezért ilyen elvagyok állapotba lépett.. ha legközelebb furán viselkedik kérdezd meg tőle szúrás szerűen h szeretsz?

Aztán a válaszból szűrd le amit akarsz.

2014. okt. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!