Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmek viharában vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek viharában vagyok, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egyetemen adott egy lány. Egyáltalán nem öltözködik kihívóan, elsőre nem is tűnik fel az embernek. Viszont az arca, a tekintete elképesztő erotikus.

Én egy jóképű srác vagyok, sportos, intelligens, de a nők terén kevés tapasztalattal.

Történt egyszer, hogy a lány elég egyértelmű jeleket küldött felém, hogy szimpatikusnak talál. A tekintetétől nem tudom leírni mi fog el, de brutális, én még ilyet sosem tapasztaltam. Elég bátortalan vagyok, de nagynehezen rászántam magam, hogy kezdeményezek, és később kiderült, hogy foglalt.

Azóta kerülöm, de ha néha összeakad a tekintetünk, egyszerűen látszik, hogy másképp néz rám, mint a többi férfira, egy kis titokzatos mosollyal is megtoldja néha. Ugyanakkor rideg is velem, facen alig ír vissza, most is írtam neki mert közös csoportfeladatunk van, én vagyok az egyetlen aki segít neki, a többiek elég lusták, ő magára vállalta, hogy elkészíti a csoportnak.


A kérdésem az lenne, hogy ezt miért csinálhatja? Illetve, hogyan tudnám csillapítani az érzéseimet, miközben arra kényszerülök, hogy lássam a közös órákból fakadóan?



2014. nov. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik veled így mert látja rajtad, hogy viselkedsz mint egy kisfiú...
2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ééééértem. Bár nem tudom mitől kisfiús viselkedés az, ha annyira vonzódsz valakihez, hogy még gondolkozni sem tudsz a közelében, de hagyjuk. Hogyan tudnám csillapítani az érzést?
2014. nov. 9. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ooooo ez szupergaz, vannak ilyen csajok mint a szoban forgo lany es ket dolgot tudok elkepzelni.


A, Tenyleg tetszel neki es tobbet szeretne de mivel foglalt nem tud meg kilepni viszont keptelen rolad levenni a szemet


B, Imadja nezni azt amit kivaltsz belole, mert igy megvan benne az h vegulis sikeresen megorjitett egy pasit es benned kap visszaigazolast arra, h o jo no.Magyarul a ra valo reakcioidat szereti benned:-))


Azt, h melyik a ketto kozul arrol fogalmam sincs, de tapasztalat, h azok a pasik akik kvazi kikelnek magukbol egy bizonyos no lattan (remeges, pirulas, dadogas, megallas nelkuli bamulas, plusz ket mondatot nem bir osszerakni) azokban a legedesebb a reakciojuk:-)))


Persze, nem csak az de foleg az:-)))


Ja, 30/N

2014. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, végre egy olyan válasz, aminek értéke is van. Nem hinném, hogy ki akarna lépni a kapcsolatából, mert alig több mint 1 éve van együtt a barátjával.
2014. nov. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!