Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Farok vagy érzelmek? (lányok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farok vagy érzelmek? (lányok)

Figyelt kérdés
Mi van olyankor ha egy adott egy fiú aki tiszta szívből szeretni tudna, viszont kielégíteni nem, mert kicsi van neki? Vele lennétek? Én nagyon hajlok rá, de nem tudom.
2014. aug. 17. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. hosszutavon nem mukodne
2014. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmilyen módon nem tud kielégíteni? úgy értem nem csak kuksival lehet:) én érzelmekre szavazok
2014. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére megkapom minkettőt egy fiútól.

Vele lennék.

2014. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2014. aug. 17. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vele lennék. Ha szeretem azért nem hagyom el mert kicsi van neki...
2014. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aki naggyal sem tud egy nőt kielégíteni (mert nem -csak - attól függ :-D) :-P ... De az igaz, hogy ha nem jó a szex, akkor nem működik egy kapcsolat.
2014. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kicsi... 7 centivel biztos nem maradnék együtt mert meg se érezném... tehát még jónak sem lehet nevezni a szexet...


De 14-15 centivel már pl nincs semmi baj.


Amúgy az orgazmus hiánya nem tartana vissza attól hogy vele maradjak, ha szeretem és kellemes vele a szex, és szeretem:)


Mert ugye orgazmustól függetlenül lehet jóleső a szex, meg nagyon szar, meg akár fájdalmas is...

2014. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!