Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szeretitek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, vagy idegesitő, ha a barátnőtök közeledik a haverjaitok felé, vagy a haverjaitok a barátnőtök felé, és a bnőtök viszonozza a haveri közelséget?

Figyelt kérdés
És az zavar, ha a a barátnőtök sokat beszél a barátotokkal?
2014. nov. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ááá dehogy, mert ha gond van tudja a "haver" hogy meg fog halni méghozzá kínok között.
2014. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen... volt egy ilyen barátnőm, aki épp ilyen volt. De nam csak a haverokkal, hanem mindenkivel ilyen nyitott és barátságos volt. Hogy zavart-e? Majd meg őrültem, ez mindig vita tárgya volt. Persze sosem volt semmi, de iszonyat módon b.aszta az agyamat. Volt, hogy csak szótlanul ültem és figyeltem a haver reakcióját, és mikor átlépték az általam húzott vonalat mindig közbe léptem. Ennél tetűbb érzés nincs, amikor odaszúrnak, ahol a legjobban fáj. A barátnőm tudta, hogy ez egy sebezhető pontom és veszekedések után gyakorta csinálta ezt idegen emberekkel, én meg rendszerint hülyét csináltam magamból nyilvános helyeken. Nem jó ezzel viccelni, aki érzékeny erre.
2014. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az csak jó, ha valakinek a párja vele azonos baráti társaságban is mozog, nem?
2014. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!