Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek ha a haverjaitok cikiznék a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
nem mondanám gúnyolódásnak csak néha viccesen kicikizik legalábbis szerintük ez vicces
2014. máj. 10. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg a haver szón van...én barátokkal lógok akik nem gúnyolódnak más embereken.
2014. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kötelező megvédeni a barátnődet!

Egy igazi férfi nagyon nagyon kevés poént enged el a füle mellett, azt is csak akkor ha ott a lány, és nevet ő is. (tehát barátilag őt savazzák, és belefér a poénkodás kereteibe) A háta mögött a cikizést a jelenlétemben biztosan nem merné egyik haverom sem megengedni magának, mert tudják, hogy egyből kikérem magamnak, és ha nem fejezik be az valakinek fájni fog.

Kizárt, hogy kicikizzék a feleségemet főleg a háta mögött.

2014. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglep hogy a csaj még barátnőd, én nem tűrném, nem kell engem megvédeni ha a pasim haverjai ezt csinálnák nagyon gyorsan le tudnám törölni a vigyort kis képükről (az kedv függő, hogy utánna rémület vagy fájdalom jelenne meg az arcukon), de a pasi is repülne ha szerinte rendben van hogy a haverjai bántják a nőt akit elvileg szeret.


Viszont és férfiakkal szoktam összejönni olyanokkal akik becsülik magukat és nincs megfelési kényszerük a haveri társaságnak. Vagyis nem sz@rja össze magát hogy vajon mit gondolnak róla, hanem ha szerinte hülyeséget csinálnak leállítja őket. nekem a kérdező, nem ilyennek tűnik.

2014. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 21/L vagyok, és ha cikiznének a párom haverjai mikor ott vagyok, akkor tuti velem gyűlne meg a bajuk, rögtön reagálnék rá és elhallgatnának. De ismerek olyan párt, akik fel sem veszik az ilyeneket, mert olyan haverjaik vannak, akik szerint ez normális poénkodás csak.

Engem egyszer cikiztek a haverjai úgy, hogy én nem voltam ott, csak a párom, és azt gondolta az egyik haverja, hogy vicces lesz, ha beszól egy ilyet. Hát nem volt az. Én mivel nem voltam ott, csak hallottam a dologról. A páromat állítólag úgy kellett visszafogni, hogy ne verje meg (pedig nem egy agresszív típus). Nem azt mondom, hogy ez a normális, de mindenképp meg kell védenie a barátnőjét...akár ott van a csaj, akár nincs.

2014. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátom megszokott védeni ha hagyok rá neki időt de eleve mindenki szerint pszichopata vagyok szóval nem sok mindent engednek meg maguknak:D
2014. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szükséges minősítenem téged az utolsó hozzászólásoddal most állítottál ki magadról egy nagyobb szegénységi bizonyítványt, mint amire az összes válaszoló együtt képes lett volna.

Gratulálok, nem csak gyáva vagy bunkó is, ez aztán a szép párosítás...

2014. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meghogy te férfiakkal szoktál öüssze jönni hozzád életedben nem ért férfi szerintem:D
2014. máj. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!