Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek kellemetlen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek kellemetlen helyzetben az exemmel?

Figyelt kérdés

Fél éve dobnom kellett a lányt. Megcsalt, megalázott minden ismerősöm, barátaim előtt. Minden ismerősöm, barátom megvet azóta. Egyedül maradtam. Továbbá ráment majdnem 200000. Nem vagyok gazdag. Részben miatta kidobtak az iskolából. Eltüntette a szakdolgozatomat leadási határidőkor. Az illetékessel kuorgatta magát és úgy jutott hozzá. Minden kommunikációs csatornát letiltottam, de mai napig minden fasságot terjeszt rólam, tesóm szólt, h látta miket ír.

Személyesen meg sokszor találkoztunk, nem beszéltünk, persze. De ha törvény nem tiltaná, gyönyörűen felakasztanám. Vélemény? 21/f


2014. nov. 9. 17:09
 1/8 Bad G-Sus ***** válasza:
megkell valogatni hogy kivel jossz ossze
2014. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mostantól már senkivel.. Ő volt az első és utolsó.
2014. nov. 9. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért próbálj meg sose ellenségesen viselkedni. Ugyanazt csinálta majdnem ez a lány, mint az exbarátom, ezért együttérzek veled kicsit. Ha nem foglalkozol vele, akkor nagy eséllyel idővel abbahaggya.
2014. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fél éve csinálja folyamatosan, 1-2 hónapig csinálná oké, bár alapja nincs, mivel ő csalt meg és alázott.
2014. nov. 9. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer meg kell vele próbálni nyugodt helyzetben beszélni vele, vagy ha nem is te, akkor valamelyik barátját/barátnőjét kérd meg. Ha ez sem segít vágj a képébe egy tál tortát.
2014. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ismeros erzes... az en volt baratom ugyan igy viselkedett. Hazugsagokat terjesztett rolam megalazott stb.. en ezt ugy oldottam meg h leultem vele es es megbeszeltuk. Igy is meg lehet oldani nem kell mindig az eroszak lealazas. Ertelmes emberek modjara meglehet oldani. Es ne igy fogd fel h utolso!! Attol meg h pont egy ilyan nyomorekkal jottel ossze lehet ket ev mulva megtalalod a "nagy ot"
2014. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már többször próbáltam megbeszélni vele mikor beszélő viszonyban voltunk. Nem lehet rá hatni ezzel. Nekem ő volt, de mindezt csak hazudság volt..

Gyerekek, hiányzik már egy mónika show ebből az orságból, nem? XD

2014. nov. 13. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt felejtsd el, hogy o volt az utolsó. "Egy rohadt gyumolcs miatt kár lenne elhajítani az egész kosarat." Ezt már nem tudom hol hallottam, lehet, hogy nem pont így, de nagyon találó. En a helyedben végigjárnám az ismeroseimet, és eloadnám nekik saját verziómat, és onnantól kezdve nem foglalkoznék vele. Az a baj, hogy a csaj nem intelligens, hanem alpári, így a normális úttal, a megbeszéléssel nem mennél semmire, bár lehet azzal is próbálkozni. Mondjuk azt furcsának tartom, hogy az állítólagos barátaid megvetnek ezért.
2015. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!