Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ér soha az arcomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ér soha az arcomhoz?

Figyelt kérdés

Csak a filmekben szokták a párok egymás arcát érinteni mikor csókolóznak? :D Ott folyton az megy. Szerintem ez jó dolog és nekem is jólesne, de a barátom mindig csak a derekamat, csípőmet stb. öleli. Nem régóta vagyunk együtt, egy-két hete, így nem fogom neki szóvá tenni, mert nagyon hülyén jönne ki. :D Mit gondoltok, idővel, ha "intimebbé" válik a kapcsolat, előjön ez is?

(Ja, és azt ne mondjátok hogy kezdjem én, mert elég csúnya bőrbetegsége van és nem szeretném fogdosni. Az én bőröm amúgy sima, nincsenek pattanásaim se, úgyhogy nem amiatt nem ér hozzá.)

18L


2014. nov. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
de gonosz vagy, akkor megcsókolni hogy van gusztusod, ha hozzá érni meg nincs az arcához? pedig ha nem akarod szóvá tenni, akkor neked kéne kezdeni, és hátha utána ő is úgy csókolna meg
2014. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Jóbarátokban már rég elmondták, hogy a filmekben a színészek azért fogják egymás arcát csók közben, hogy rájuk közelítsen a kamera :D

Amúgy talán azért nem csinálja, mert rosszul esne neki, hogy nem tudod viszonozni a betegsége miatt.

2014. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha én pl. pattanásos lennék akkor teljesen megérteném azt akinek nem lenne gusztusa az arcomat simogatni. :D
2014. nov. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!