Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő keresi az okokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő keresi az okokat, hogy miért ne találkozzon a barátjával, és nem szeret vele beszélni sem, lehet ott még tényleg szerelem?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért van még vele együtt?
2014. nov. 9. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaki van a levesben. Ez egyértelmű abból amit leírtál.
2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar vele időt tölteni illetve beszélni akkor nyilván van valami probléma és ha nem oldják meg akkor nincs értelme együtt lenni .. erre van aki előbb van aki később jön rá .. miért vannak együtt azok akik nem szertik egymást megszokásból mert nem akarják megbántani a másikat vagy csak úgy mert jó vele ..
2014. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, h mi a kifogás.


Mondjuk, ha beszélgetni sem akar, az már semmi jót nem jelent.


Amiért még a barátjával marad, talán gyávaság, félelem a szakítástól, arra vár, h a pasi szakítson, esetleg gondolkozik még....

2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem meri felvállalni a konfliktust,és elküldeni,inkább sunnyog.Pedig ez így minden,csak nem kapcsolat.Ezt szerintem te is érzed.Én a helyedben addig lépnék,míg ő ki nem dob.Ugyanis ez a dolog már halott ügy.
2014. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, eztán is várom őket, de azt nem írtam le, nem rólam van szó. Csak külső szemlélő vagyok. Vagyis igazából nem, mert a nő miattam nem beszél a barátjával. (Velem van többet...)
2014. nov. 9. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs már szerelem. Én azért halogattam a szakítást mert még ezért se volt kedvem találkozni vele.
2014. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!