Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én reagálom túl, vagy ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy ez egy érthető reakció tőlem?

Figyelt kérdés

Lassan már 2 hónapja szakított velem a barátnőm. Nagyon megviselt a dolog, elkezdtem felállni a padlóról. Ő mondta ki, hogy vége, nem akar tovább velem lenni. Nem keresem, már az ismerőseim közül is kitöröltem facebookon (mert nem akarok látni semmilyen vele kapcsolatos dolgot). Eleinte nagyon nehéz volt, de most már egyre könnyebb, hogy nem keresem. Viszont ő havonta egyszer mindig ír a tesómnak, hogy mi van velünk, velem, hogy vagyunk stb. Tesóm válaszol is neki mert nem szeretne bunkó lenni és neki semmi baja nincs vele, ezért miért ne írna vissza, ezen a véleményen van. Én ezt meg is értem, de engem sajnos zavar ez az egész. Meg is mondtam a tesómnak, hogy azt szeretném, ha majd legközelebb is ír neki a lány, akkor visszaírná, hogy én megkértem, szakítsunk meg minden kapcsolatot és ez ő rájuk is vonatkozik. Úgy érzem, hogy nekem így könnyebb lenne, feleslegesnek tartom ezeket a bájcsevejeket, hogy havonta egyszer érdeklődik, hogy mi van velünk. Mint ha a lelkiismeretét próbálná nyugtatni, hogy jól van érdeklődött, nem tűnt el teljesen. Mindennél jobban szerettem, de hatalmasat csalódtam benne és nem szeretnék semmilyen kapcsolatot se vele tartani, még azt se, hogy a tesóm beszéljen vele. Tesóm ezt megértette, tiszteletben tartja és meg fogja neki mondani ezt, hogy neki se írogasson.

Szerintetek én reagálom túl, vagy ez egy teljesen normális reakció tőlem?



2014. nov. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális reakció, ha mindezt normális hangnemben kérted.
2014. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha elmondod a tesódnak is, hogyan vert át a palánkon, könnyebben bannolja a csajt.
2014. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Miért kell megmondanod a tesódnak, hogy kivel beszélhet?
2014. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene megszakítani a "kapcsolatukat",Max tesódnak nem kéne beszámolni neked arról h mit beszélnek....
2014. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit érettebb. Nem kell elszigetelve élnetek. Gondolj rájuk:

[link]

2014. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: a különbség az, hogy ez csak egy sorozat:)

Nem akarom megmondani a tesómnak, hogy kivel beszélhet, értem az ő helyzetét is, hogy miért ne beszélhetne vele, ha jól kijöttek eddig is. De akkor is, nekem úgy könnyebb lenne ha eltűnnénk egymás életéből örökre. Drasztikus megoldás, de én ilyen vagyok.

2014. nov. 9. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Férfiként én megértem a csajt is, azért érdeklődik felőled is tesódnál, mert megnyugtató lenne neki, ha látná, hogy tovább tudsz lépni.


Ne gondold azt, hogy ez, lelkiismeret furdalás miatt van, egyszerűen csak saját biztonsága érdekében szeretné ha rendbe lenne a magánéleted (új csajt találnál). A hozzászólásaidból bőven látszik, hogy van benned indulat, ez pedig volt csajodnak lehet ijesztő.

2014. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, annyi tapintat lehetett volna tesódban, hogy ha válaszol is neki, neked nem említi meg és tekintettel lett volna az érzéseidre. Attól még, hogy szakítótatok, ő még írhat neki, ha jóban vannak, és ennyi.

Tán túlreagáltad, és teli vagy indulattal, de ha már túl léptél rajta nem kéne, hogy foglalkozz vele és hatással legyen rád. De ha neked így könnyebb, akkor ez a te döntésed, és ne kattogj ezen.

2014. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos túl sok düh van bennem ahhoz hogy félre tudjam tenni. Ahogy szakított velem és amit művelt..
2014. nov. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!