Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátommal sok éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk ellaposodott, nem igazán vannak érzelmek. Beszélgetni se nagyon tudunk. Néha van közös program, de nem igazán használ. Talán kicsit unjuk is már egymást. Már úgy érzem mintha egy öreg házaspár lennénk pedig nem... Ötletek, javaslatok, hogy hogyan lehetne "felszítani a tüzet"?
2014. nov. 9. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jajj, mint ha a nőm írta volna, fel is hívom.

Amúgy őszinteséggel, sok, sok őszinteséggel. Nincs valami amire vágysz? és ő? Új közös cél, stb, stb

2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze. Ugyanezt érzem és én se tudom, hogy mit tegyek.
2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki az édes hármast!
2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem igazán vannak érzelmek"


semmit.

mennyi az a sok év?

2014. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7
2014. nov. 9. 23:16
 6/8 A kérdező kommentje:

1: Köszi!

2: Megértelek

3: Nem :)

2014. nov. 9. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét :) Mi is ide jutottunk sajnos a barátnőmmel, de az én esetemben rosszabb. Én csak annyit mondok, hogy szünetet ne tartsatok, mert az csak elront mindent. Inkább tényleg egy új közös célt találjatok magatoknak. Remélem helyrejön a kapcsolatotok :)
2014. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Nekem is megfordult ez a fejemben, de akkor hülye ötlet, köszi a megerősítést.
2014. nov. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!