Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kapcsolatnak lehet jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatnak lehet jövője?

Figyelt kérdés
Pár hónapja neten megismerkedtem egy külföldi lánnyal. Azóta szinte minden nap beszélgetün, mindig akad valami téma amiről órák hosszát el tudunk beszélgetni, sok bennünk a közös és kölcsönösen is érdekeljük egymást. Személyesen ugyan még nem találkoztunk, de mégis úgy érzem mintha beleszerettem volna és rendesen hiányzik ha nem tudok beszélni vele. Ő is hasonlóképp érez, és tervezzük is, hogy találkoznánk valamikor, de elég nagy a távolság kettőnk között. Az is szóba került, hogy mindketten kimennénk Angliába. Szerintettek ennek lehet jövője vagy csak az időmet vesztegetem?

2014. nov. 9. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hova valosi a lany?
2014. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tudjátok oldani a találkozókat vagy kiköltöztök, akkor igen. Rajtatok áll. A személyes találkozót ejtsétek meg minél előbb, hogy kiderüljön tényleg bejön-e élőben is.
2014. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Spanyol a lány.

Szerintem nem kérdés hogy bejönne élőben vagy sem, még ha nem is néz ki olyan szépen mint a képeken a természetével már így is megbabonázot...és biztos hogy az akinek mondja magát, mert gyakran szoktunk webcammal beszélni.

2014. nov. 9. 23:33
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Lehet jövője, csak a statisztikák beszélnek ellene.

Mennyi idősek vagytok és mik a terveitek a következő néhány évre?

2014. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!