Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet? (18. szülinap)

Figyelt kérdés
3 év alatt már elég sok helyen voltunk... Ő most lesz 18. Gondoltam ilyesmikre: tandemrepülés, wellness hétvége, külföldi hétvégi utazás... Maximum 35 ezer forintom van hozzá, és kíváncsi vagyok a ti ötleteitekre... (voltunk már moziban, sütöttem neki tortát, főztem vacsorát, és ebédeltünk gyertyafény mellett is, rózsaszimok is voltak, és még színházban is voltunk...) 18. születésnapjára valami felejthetetlent szeretnék neki nyújtani.

2014. nov. 10. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat a kuldfold ennyibol sajna nem jon ki . De talan egy olcsobb wellness az talan . Bar ebbe annyira nem vagyok benne
2014. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és különleges programokat tudtok esetleg?

amúgy ilyen kuponos oldalakat még nézegetek... ott hátha van valami.

2014. nov. 10. 17:31
 3/6 anonim válasza:
ez könnyű...szeretkezés ovszer nélkül :) felejthetetlen élmény lesz azt garantálom
2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ez leírhatatlanul nagy poén volt :|
2014. nov. 10. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elvinnéd például étterembe, és megkérnéd a pincért, hogy hozza ki neki a tortát, miután megebédeltetek?:)

Nekem így szervezték meg a 18. születésnapomat, az Édesapukám, és életem egyik legjobb élménye volt.Megszólalt a boldog szülinapot zene, és a pincér hozta a tortát.:)

Vagy esetleg Pesten libegőzni?

Most nagyon más ötletem nincs, hirtelenjében ez jutott eszembe.:)

2014. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez e rossz de étterembe is voltunk sokat, meg ő cukorbeteg:S:D a libegő jó ötlet, köszi!
2014. nov. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!