Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim, hogyan tudnám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, hogyan tudnám a barátnőmet újra közel hozni magamhoz, elvarázsolni? Mi a legnagyobb vágya egy nőnek, minek örülne úgy igazán?

Figyelt kérdés

Sajnos a munka+suli miatt elhanyagoltam a barátnőmet, aki rosszul élte meg ezeket... és teljesen eltávolodott tőlem, (közben hetek óta veszekedtünk, sajnos én sem voltam a legjobb passzban) mindig sír és szünetről és a végéről beszél.

100%, hogy nincs senkije, csak nagyon megbántottam, de szeretném jóvá tenni! Ő a mindenem, csak a szeretetemre vágyott, egy rossz héten, amikor nem sikerült összehozni egy találkozást sem, és már hetek óta nagyon szomorú! :(

A héten elmondtam neki, hogy szeretem, milliószor, beszélgettünk telefonon is, most nem veszekszünk, hirtelen abba maradt. (Ez lehet rossz jel?)

Kérdésem ez lenne: Hölgyeim, Nők és Lányok, Ti milyen kedveskedésnek örülnétek?

18F 18L


2014. nov. 6. 22:36
 1/7 RRR ***** válasza:

törődés??

kedvesség???

figyelem?????

2014. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például ismerd be neki, hogy elhanyagoltad, de nagyon szereted, nem akarod elveszíteni, és tölts vele több időt! Mindenkinek arra van ideje amire akarja!! Ez nagyon igaz! Menjetek el valahova!
2014. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos éjszakai munkában voltam, nappal aludtam és esélytelen volt hogy Vele lehessek :(

Próbálok jobban oda figyelni rá, de ő egyre inkább zárkózik el tőlem :( Nagyon elronthattam?

2014. nov. 6. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt minél több időt! Azt fogja a legjobban értékelni.
2014. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de mindig az a válasz, hogy nem muszáj mennem hozzá, nem erőlteti... pedig a világ legboldogabb embere vagyok, ha megyek hozzá, és tudom, hogy egész nap csak vele lehetek.
2014. nov. 6. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Esőben csókólózni
2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelmesseg, torodes,gondoskodas
2015. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!