Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1.Valaha szerretem egy fiut visszont o tudost errol de leaszarta magasrol...lett egy legjobb bararnom aki beleszeretett...egyszere elmondtuk a fiunak h szeretjuk

2. A fiu a masik csajt akarta valasztani de felt h en megharagszom ha jarni kezsenek.

3. A parkapcsolatuk nm epp a lepsikeresebb

4. Ekozbe en elkesztem beszelgetni egy fiuval es errol tudod a csaj de direkt kertem a csajt h ne mondja el a pasijanak

5. A pasija volt amiko logot vlm is erre arra es latta h mind ir valaki es nm akartam elmondani h ki...ezert meglerdeszte a csajt h ki az.. Es hat persze h elmondta..


2014. nov. 10. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj, fájt elolvasni.
2014. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom-Tudom...es bocsi h nm irtam helyesen de ezzel foglalkozatok mar nem azert irtam ki
2014. nov. 10. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj normálisan..azt csináld!
2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, le lehet pontozni, de én speciel elvből nem válaszolok érdemben az ilyen kérdésekre. Már elnézést, de én miért támogassak bárkit is egy olyan probléma megoldásában, amit megfogalmazni nem bír?

Ha annyira komolyak a szándékaid a fent említett fiúval kapcsolatban, mint amennyi igényesség visszatükröződik erről a kérdésről, nem féltelek attól, hogy bármi is lesz ebből.

2014. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ötös pontot alig értettem, én is telefonról írok, mégis vannak ékezeteim, és írni is tudok. Képzeld, "valahol" biztos a te telefonodon is van ékezet, azt nem kell plusszban hozzá venned
2014. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

erreage kb úgagy leakgehet valakdsgolni mintad ígygna



szard le úgyse téged akart választani menj a beszélgetős pasihoz

2014. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Írnál magadról is néhány szót, mondatot? 20F :)
2014. nov. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, segítenék. De nem értettem semmit ebből. Ki kinek a barátnője, párja, ki mit mondott. Meg alig bírtam elolvasni.. Nem értem.
2014. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem helytelenül írtál, hanem egyenesen olvashatatlan és értelmezhetetlen a kérdésed!

Nem egy j-ly hibáról van szó, hanem képtelenség kihámozni, mit akarsz mondani. Ülj be pár nyelvtan órára, és utána próbálkozz újból!

2014. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!